Hälvik-autojuhid


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Õige teema, 402BTD juht on ka paras hälvik.

Kas tsiklist ei piisa, et peab autoga ka üle lubatu sõitma?

Kindlasti tuleb kohe jõhkralt vingu, et "ise kihutad ka" jne, aga vot autoga ei viitsi, püsikas on abiks ja kiiruskaamerate loogika järgi kuni +7 (gepsu arvates) on üle. Sest kui kaamera lubab, siis mulle ütleb, see, et 117 on 110 alas täiesti lubatud. Üle selle - mõttetu sipsimine, number ümmargusel märgil ütleb mulle piisavalt selgelt, mis number pluss seitse spidole klikkida. Viimasel ajal olen vist kuuma saanud, aga sõidan linnas ka 50-ga ja 30 aladeski aeglustan selle numbrini. Püsikaga jube mõnus. Peeglist vaatan tahapoole ka muiates ja mõtlen iga päev mitmeid kordi, milliselt jobult ma oma laenatud parketimaasturi kinnitagumise välja meelitan, seda si**a ei kannata maha ju müüa ka.

Teemasse niipalju, et E-täht oli vist audiroimavedajal olemas (delfi uudises oli, et juhiloaga oli korras värk väidetavalt), aga koorma raskusejaotusest polnud vist kuulnudki, paraolümpiapeldik ju tagurpidi haagisel. Kiirusevalik kah tiptop, lisaks "õigele" haagisele. Krt, konn oleks odavam olnud hankida/rentida ju.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”