Keti hooldus ja eluiga

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Keti hooldus ja eluiga

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 13 Juun 2019, 22:25

siit pildilt on küll siiski täitsa selgelt näha, et esimene on päris läbi ja tagumine sõidaks veel pikalt. tõsi tagumisel on ka väikest kulumist näha aga ikka kordades vähem kui esimesel, kus võib seda mõõta juba ilmselt kuskil nii 2mm jagu

Kajuks ei saa enam uuega koos pilti teha,aga uuega võrreldes oli ikka tagumine tublisti rohkem kulunud. Esimesel seisis kett veel hästi peal,kuid tagumisel juba mitte eriti. Eespool ju pilt ka uuest ja vanast esimesest ehk kulumine on ainult hammaste ühel poolel hamba kekspaigast otsa poole. Tagumisel on isegi hammaste vaheline lohk natuke kulunud,aga kui sa nii arvad,siis las olla. Mul pole vahet,mul kõik uued asjad paigas.
Mu meelest on need mõnede, aastat 30 tagasi kasutusel olnud, hammakatega veel justkui uued. Siis sai ikka tõesti hammakad nõelaks lastud.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”