Kas olete kunagi mõelnud..

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1681
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 76 korda

Re: Kas olete kunagi mõelnud..

Lugemata postitus Postitas pühak » 25 Juun 2019, 23:42

urmas66 kirjutas:
25 Juun 2019, 20:51
Spoiler
Näita
reimps kirjutas:
25 Juun 2019, 12:52
Väike eeltöö uue kasutaja foorumisse "sissetöötamisel", siis üleskutse (võibolla paari teise taolise anon-kasutajaga takkakiitmine ka) ja küll tekib asi - kes tuleb tõsimeeli Gumballi tegema, kes seda kino vaatama ja keegi kindlasti ka seaduslikku poolt esindama.
Aga triki saaks sellega keerulisemaks, et kindlad huvilised tõsta eelnevalt teise kontatkvõrgustikku ja sealtkaudu siis hoopis Tln-Rapla-Türi-Viljandi kiirlaskumine - põhijõud on esimesed 15 minutit Peetri selku juures ju ja edumaa piisav.

Iseasi, et foorum isereguleerub taolise napakavõitu asja peale ka, kas siis hardcore kustutamine Vindi poolt või verbaalne molliring minu poolt :)

Ühe etaloni võin ette panna ka otse elust (ei ütle, kelle omast, niikuinii üle 10 aasta tagune asi):
Tln-Põltsamaa Olerex-Tartu ring-Võru, aeg 1 tund 58 minutit. (Põltsus 10 min kohvipaus ka selle sees.) Keskmine kiirus rattakompu järgi 150 km/h. Tehke see ametlikult üle kõigepealt, siis on esiteks väidetavat legendi kinnitatud ja teiseks reaalne eesmärk püsti pandud.
Tallinn Väo tee(täna on seal Peterburi Rimi)-Virtsu sadam 150km umbes 45min. Autoga aastal 92-93 millagi. Ei ole uhke,et nii sai tehtud,pigem siiani hea meel,et tookord midagi ei juhtunud. Õnneks olid siis teed suht tühjad ja õhtune aeg oli ka. Täna ei hakka isegi proovima,et midagi sarnast teha.
Aastal 1991 sõitsin Ladaga Järve teeninduse (praegu Info Auto) eest Virtsu sadamasse täpselt tunni ajaga. Kui Ristil Virtsu poole pöörasin, sai kiirkusemine ka tehtud. Virtsus selgus, et praamid sõitsid parasjagu vabagraafiku järgi ja molutasin selle võidetud pooltunni kenasti sadamas. Ega hilisemast ajastki ei mäleta, et kihutamisest reaalset kasu oleks olnud. Aga ma proovin aegajalt ikka veel. :twisted:


"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Mine “Fleim”