Kas olete kunagi mõelnud..

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3630
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6,Buell, HD night rod special
Asukoht: Vaese 30
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 28 korda

Re: Kas olete kunagi mõelnud..

Lugemata postitus Postitas sepp » 26 Juun 2019, 22:42

will111 kirjutas:
26 Juun 2019, 22:23
Spoiler
Näita
planeedil maa. ülejäänu pead ise välja selgitama, et mis koht see selline on :D

rajapäev algab kella 17st, kestab 3h ja maksab 30 eurot. ma ei tea kus krdi sõjaväerivistuses sina töötad aga kõikjal, kus mina töötanud olen, on saanud väga vabalt oma graafikut nii sättida, et näiteks paar korda suve jooksul kolmapäeviti saab kontorist ütleme tund aega varem minema tõmmata. mu arvates väga lihtne logistika...aga kel ajud või läbirääkimisoskus peale ei hakka piisavalt, noh tough shit siis...tuleb rajasõidust tõepoolest käed puhtaks pühkida :D muidugi eestis on täiesti laialt levinud ka selline termin nagu puhkus, või seal planeedil kus sepp elab seda sõna ei tunta?

aga noh üldiselt see jutt, mida kirjutasid ongi superhea näide sellest kuidas mõni mees ei suuda sama asja tehtud saada 500 eest samal ajal kui teine suudab 50 eest. selliseid näiteid on terve maailm ja elu täis. no kui ei suuda alla 500 pärnus sõitmas käia siis ma ei oska muud kui kaasa tunda, sest see on puhas saamatus. tõsi, see 100euri päev rajamaks miks on seal vist muul ajal kui kolmapäeva õhtud, see on täiesti absurdne. ja need rajaõhtud võiksid seal vabalt olla igapäevased minumeelest...vähemalt siis kui rada pole mingiks muuks ürituseks terveks päevaks välja antud. aga no eks see ole tavapärane bisnes eesti moodi, üritame parem röövida üksiku lolli käest maksimaalselt suure summa, selle asemel, et pakkuda suurele hulgale sama teenust mitu korda odavamalt aga kokkuvõttes teenida rohkem
Kui isiklikult rääkida.siis mul lõppeb tööpäev kell 19 ja nii iga kolmapäev ja seda ei saa muuta :) Seega võid kõik oma jama ja maailma näiteid vista veldi kurvis kaarega vastu maad koos endaga :mrgreen:
Kui Sa teaks palju ma olen pärnus 500/1000e päev käinud sõitmas,siis Sa kraabiks koos terve enda kontoriga omal silmad peast välja :ner:
Aga saan aru,et räägime erinevatest asjadest,Sina räägid pyhapäeva kulgemisest paar korda aastas, mina räägin treenimisest ja võistlemisest


Mine “Fleim”