Liiklussegadus: Stoppmärk. Kellel on õigus?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Liiklussegadus: Stoppmärk. Kellel on õigus?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Aitab küll. Kes tahab minuga kihla vedada (suurema summa peale, kaks õlut, millele pean ise järgi tulema ei ole motiveeriv)

Mõni sama kange kaagutaja nagu mina tõsta käsi ja pane 5k või rohkem likku? Teeme mnt ametisse teabenõude ja vastu lonti saanud pool jääb vait ning maksab raha ära ilma "aga ikkagi" juttu alustamata? :bsmile:

Mrtn5 kirjutas: 29 Juun 2019, 23:08

Seni toodud viidete järgi ei paista kuskilt, et stop märgi korral oleks suurem teeandmise kohustus kui annateed märgi puhul. Millest selline kapitaalne veendumus, et stop korral peab rohkematest suundadest sõidukeid läbi laskma? parem, kui saad viite panna vastavatele pügalatele, muidu läheb päris läbuks.

Sa ei saa aru.
Ristmik tuleb kõigepealt lõikmikuks teha. Seejärel lõigata lõikmikuks tehtud ristmik seibideks, lisada sinna märgi kuju, pudistada juurde näpuotsaga tee laiust ning saamegi teada, et lõikmiku erinevaid osasi läbides kehtib ravi tänaval tervise tänaval asuva foori tõttu vasaku käe reegel.
Nii lihtne see ongi!



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”