E-viisaga Kalingingradi


arbs
Postitusi: 136
Liitunud: 07 Nov 2011, 11:55
Tsikkel: BMW R12100GS
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: E-viisaga Kalingingradi

Lugemata postitus Postitas arbs »

will111 kirjutas: 10 Juul 2019, 23:44

kas sellest "single-entry" asjast ka midagi räägiti? ma sealt netilehelt lugesin, et viisa kehtib single entry ehk siis tõlkes ühekordse sisenemise jaoks. ehk siis, kui tahaks minna läbi kaliningradi poola ja tulla paari päeva pärast sama teed ka tagasi siis see vist ei ole võimalik? isegi kui konkreetse viisa kehtivusaeg veel kestab.
samas ma kahtlen, kas uut viisat jällegi nii kiiresti taotleda saab, et mõne päeva pärast kohe järgmisega saaks teistpidi tagasi tulla. miski nädalaks ei viitsi nagu ka sinna poola jääda, paaris kohas tahaks käia ja üht teist osta.

mis seal muide kütus maksis, kui meelde jäi? :D ja üleüldse hinnatase võrreldes meiega, a'la riidepoes, restoranis või kasvõi toidupoes?

Seda täpselt ei tea ja selles ei räägitud(õigemini ei küsinud), avan ikkagi et ühekordne.
Kütuse võtsin Lukoilist, seal on 95 ja 100, mina võtsi 95, liiter maksis 47.88 rutsi, summa oli 894.88 e 0.67 liiter
Rohkem ringi ei liikunud, käisime ainult söömas

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”