Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Macintosh kirjutas: 15 Juul 2019, 12:26
Spoiler
bitter kirjutas: 15 Juul 2019, 11:59

Ma siiani arvasin, et avatava kiivri lõua saab ka kinnastatud käega lahti. Loost jääb mulje, et ei saa. Vähe harjutanud?
https://arvamus.postimees.ee/6721765/es ... ametnikuga

Ma arvan, et ta tegi seda meelega. Pikajalise sõidukogemusega inimene teeb avatava kiivri ka küünarnukkidega lahti kui käed hõivatud.

Aga mind huvitas mõte, et miks? Kui seadust pole rikutud ja reidi parasjagu pole siis tuleb alati küsida, mlline on peatamise põhjus. See, et keegi sõidab mootorrtataga ei saa ju olla. Mulle sõitsid kord kaks pollarit koduväravasse järgi ja nõudsid dokumente juba siis, kui ma olin rattalt maas ja liikluseaduse järgi jalakäija. Kui põhjust küsisin siis läks selliseks keerutamiseks, et anna olla.

Parklas üle pidevjoonte sõitmine, kui tegemist ei ole just parkimiskohale manööverdamisega, oli vähemalt vanasti suht küsitava legaalsusega tegevus.
Kui seda ikkagi tehakse, siis tasub ilmselt igaksjuhuks uurida, ega selliselt käituv juht täis ei ole?



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”