Mootorratta hooldus Tallinnas?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 21 Juul 2019, 09:11
will111 kirjutas: 20 Juul 2019, 21:34

tegijaid ja hooldajaid on ilmselt piisavalt tegelikult. fb grupis neid küsijaid aegajalt ka leidub. olen isegi pakkunud vahel, et kui vaja võin ära teha (amorditöid ja pidureid näiteks), järjekorda kui sellist pole. enamasti on vastus, et "mõtlen" ja mõtlemisega värk piirdubki :D võibolla loodetakse, et keegi tahab põhimõtteliselt tasuta teha...või siis mõni kuskilt äkki teebki aitäh eest :D aga üldiselt tundub, et ju siis inimestel nende asjadega tegelikult ikka niiväga ei põle ja on suurem isu käia igasuguste "mainekate" töökodade juures, et siis kuu aega hiljem saaks müügikuulutuses kirjutada hooldatud "xxx kohas"

No selle kodutegija suhtes puudub reeglina usaldus mitte see, et tahan müügikuulutsse kirjutada xxx koha.
Samuti, mis saab kui sa mu udupeentele öööhlinsi amortidele torutangi jäljed peale jätad või näiteks kogu tsikli garages kummuli lased vms.
Suurematel on reeglina maksevahendeid asi korda ajada kui midagi pekki läheb ning samuti tööriistad, manualid ning mitu inimest kellega nõu pidada.

See on see "ma mõtlen" asi.
Ei ma ei ütle, et kõik kodutegijad on käpardid ja saamatud (isegi siin kodutegija juures suuremaid ja väiksemaid muresi lahendanud) aga eks ta natuke selline kõhe tunne on eriti kui sa ei tunne ka seda meest. Vbl sõidab mu tsikkel koos kena seljakotiga mulle hoopis poole tunni pärast tänaval vastu :) (juht ühele, seljakott teisele poole kaldus :D)

Loll saab kirikus ka peksa ja neilt tulebki raha ära võtta :D
Aga kui tõsiselt,siis jah selline oht on alati olemas ja ega paljudel nö ettevõtetel ka ei ole kohe hirmsat soovi sinu asju korvata, kui nad need peesse keeranud on. Samas ise peab ka aru saama,et kuhu ja kelle kätte oma asjad usaldad. Kui oled nii juhm,et ei suuda vahet teha,siis tuleb oodata kuu aega esinduse järjekorras ja äkki seda ohtu pole(kindlat ei saa välistada,meenutame TOYOTA-sse viidud vene numbritega maasturi teemat)). Samas ma olen ikka ja jälle seda meelt ,et kui nii juhm oled,siis ei tohiks tsiklit ostagi.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”