lambanahk sadulale

morse
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 84 korda

Re: lambanahk sadulale

Lugemata postitus Postitas morse » 22 Juul 2019, 12:13

Äärmuslikes oludes (nagu eile/üleeile), kus kahekesi pea 2 paaki (paak on suuur), tuli kahekesi "not for road use" rehvidel maha uhada (ja sellest ainult väiksem osa kruusal), oli lämbi parem lisa kui FCR karpa või isegi GPS armatuuris :D
Võtame arvesse, et mu iste on originaalis nagu kaigas! Sportjalgratast meenutab.

Aga jah - tavapärases olukorras ei viitsi märja nahaga eriti jamada (sellest ka idee, et mingid kiirklõpsud külge õmmelda ning mingi lambahigi analoogiga karv ära vahatada).

10a tagasi lihtsalt kannatasin. Kas nii noorelt jäädakse juba vanaks?

@urmas66 Geeliga võiks lihtsalt mugavama custom sadula lasta teha (mis tõsi küll ei asenda pikal teel ikkagi eemaldatava lämbinaha mugavust, sest ka eritellimussadul peaks ennekõike ikka rajakõlbulik ehk kitsas olema). Selline pisike geelipadi sadula peal on minu kasutuses kahtlane. Mul oli see lammas pikalt üle kogu sadula - sai vahepeal asendit muuta jmt. Kõvast sadulast veel väsitavam oleks kogu aeg ühes kohas istuda (vähemalt ühe pika sadulaga sportrataste puhul on see minu jaoks nii).

Eks lõppkokkuvõttes on õigem lihtsalt teinekord mugavam ratas õigel ajal sõiduks ette valmistada ja kasutada masinaid nii nagu nende otstarve seda ette näeb. Stiilis TETi rajal olen ma oma pulksadulaga täitsa rahul - hea võimelda.

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”