Moto Guzzi 1200 sport, indumen
Re: Moto Guzzi 1200 sport, indumen
urmas66 kirjutas: ↑25 Juul 2019, 13:26indumen kirjutas: ↑25 Juul 2019, 11:44Tõenäosus on suur, aga enda aeg maksab ka midagi, põlve nurk ja muud mõõdud/kinnituse versioon jne vooliku kuumakindlus/läbimõõt. Pole kahjuks mahti ratast legoks võtta ise ja voolikuga mööda linna joosta ja pärast tõdeda et ikka on miskit valesti. uuest voolikust lihtsalt ei piisa kahjuks jah, kuna on pressitud sinna põlve külge nagu hüdrovoolikud ikka tehakse.
See aeg on ju kõigest voolik maha+poes käimine + voolik tagasi . Voolik tehakse ju 100% samasugune,mis sul on ja see mis kuskilt tellid või lased vahetada on ka samasugune. Ma pakun,et see Hüdroskandi hind võiks mingi 4-5 korda odavam olla.
Eks see sõltu sellest kui palju cashi või muud kasulikku suudab Indumen sama ajaga toota-teha. Kui ta tunnihinne on kallim kui see 100 või vaba aega pere jaoks niigi napib, siis see 100 on kõigest raha. Ja see on teadupärast taastuv ressurss.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
				Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
				Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
				Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.