Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas: 29 Juul 2019, 20:56

Ekraani heledus madal - päikesepaistes pole nähtav, teekonnapunkti peab läbima täpselt muidu jääb kaardile alles ja saadab sind tagasi, kaardistiilide kontrast madal, jaburalt aeglane, otsinguks pead sa täpselt teadma millises linnas/külas asub otsitav tänav, teekonna planeerimine vaevaline, erinevate vaatetüüpide vahel lülitamiseks tuleb menüüsse sukelduda, tööaeg akult lühikene. Kas see on piisav?

Küsin, kuna kasutan täpselt sama kirutud 590lm gpsi.
Päikesepaistes on hulga paremini nähtav, kuid näiteks mu xionami note 2. Tõsi ta on, et veelgi paremini võiks päikese käes näha, aga ma ise ei kujuta ette, et kuidas ilma päikesevarjuta päikese käes etem oleks mobiil. Note 2 oli loetamatu lõunamaise päikese käes, kui gps-i ekraanilt luges ikka veel asju välja. Endale siiski ostan kusagilt päikesesirmi ka juurde. Siis peaks päikese käes ikka väga tipp topp olema.

Mul näiteks ei saada tagasi. Mu joonistab raja kaardile ja sõida kasvõi kogu tee mööda paraleeltänavaid läbi. Kui tuled märgitud raja peale tagasi, siis juhatab antud punktist edasi. Kogu rada jääb kaardi peale alles ja minuarust on see pigem feature, kui bug.

Tänava osas on õigus. Pead teadma.

Teekonna osas saad ju vahepeatusi märkida ning nende läbimise järjekorra. Täpselt samas stiilis nagu google mapsis.

Kontrast madal. Menüüs on seaded olemas, kus lisainfo saab maha keerata ja jääbki sisuliselt tee alles.

Erinevaid vaatetüüpe tuleb jah menüüst vahetada.

Akult tööaja suhtes ei oska kommenteerida, kuna asi istub pidevalt lenksus. Niisama laadimata olekus on mul see tunnike vastu pidanud. Rohkemat pole testinud.

Aegluse osas. See punkt on täiesti arusaamatu. Teekonna arvutamist mõtled või mida? Kõik muu on küll hetkega.

Tegelikult tahaks täitsa proovida su lahendust, sest osad su postis välja toodud punktid ma olen juba ise läbi teinud ja loobunud nendest, kuna mitte töökindel või oli ebamugav, siis kui ma üritasin veel motogepsu ostmist vältida. Kuna aga tundub, et ise rahul, siis ma näeks seda endal pigem seda telefonina, mida tasuks päriselt kaasa võtta.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”