Motard müüb ratta 12 aastat vana esirehviga???

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Motard müüb ratta 12 aastat vana esirehviga???

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas: 30 Juul 2019, 09:11
Spoiler
reimps kirjutas: 30 Juul 2019, 08:38

Mulle on mu aus nimi suht oluline, sest ka selline mõne jaoks võibolla põhjuseta, mõne jaoks aga vägagi põhjusega tehtud teema sunniks mind peeglisse vaatama - miks teema üldse tehti, täitsa tühja koha pealt ei teki sellised asjad..

Ka mulle on aus nimi oluline ja olen siiani ikka ja alati oma kasutatud asju müües ausaks jäänud ning mulle on selle eest ka peale tehingut tänu avaldatud.
Näiteks müüsin mõned aastad tagasi 18a vana Ford Mondeo ühele inimesele auto24 kuulutuse läbi ja

No mina müüsin aiapäkapiku kolm aastat tagasi feispuugis maha, rääkisin kõik ausalt ära, kuhu on koer peale kusnud ja kus on värv pleekinud. Uus omanik siiani kiidab mind.

Kui oma putiigi püsti panete ja kogu pere peab selle tegevse läbi saadavat koort limpsima, siis tulge rääkige uuesti, kuidas te klienti märgates hakkate kõigepealt kärnas raamist, vahetust vajavast rehvist ning mingist kahtlasest tiksust mootoris rääkima. Et Peetruse palge ette sattudes ei peaks kinganinasi vahtima.

Toise mehe kapsaaeda kivide loopimine asja eest teist takka ja ennast "mama teresaaks" upitama on kõik kannged mehed.
Ka see teine keiss. Kuniks pole järgmine omanik sõna võtnud, et mootor tõesti pekkis oli vms, on see sprei lugu siin ka kahjuks sama mannetu nagu rehvi lugugi.
Kasutatud asjad ei ole uued. Kasutatud asja hinnaga ei saa uut asja. Miks sarjata kedagi suht mitte millegi eest?



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Mine “Fleim”