Tsikli transport motodepoosse


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Tsikli transport motodepoosse

Lugemata postitus Postitas will111 »

minumeelest võiks minna küll, aga eks seda peab juba mõni juriidiline spets lahkama. ma lihtsalt arvan, et esiteks on umbes 1:100000 võimalus, et keegi üldse sellel väiksel läbi linna teekonnal maha võtab, ja isegi kui see chance realiseeruma peaks mingi tõelise ime läbi siis olen suhteliselt kindel, et korrakaitsja on niipalju ikkagi inimene, et saab aru kui räägid talle rahulikult kuhu lähed ja mida tegema. eriti kui sa ei jäänud vahele mingi ilmselge lollusega, vaid lihtsalt kontrollitakse.
isiklikult sõitsin umbes 5 aastat praktiliselt igapäevaselt piiratud A'ga ringi terve harjumaa piires ja vahel ka kaugemal, rattaga mis oli täis A. kogu selle aja jooksul ei võetud mind mitte kuskil, mitte kordagi maha. nüüd viimasel ajal on hakatud tihemini kontrollima sest sõidan ka tõeliselt veidratel aegadel (näiteks kell 3 öösel), aga politseinikku huvitab peamiselt see kas oled purjus...või siis kui rikud mingeid reegleid. päris mitmel korral pole mul olnud isegi mitte ühtegi dokumenti parasjagu kaasas, mida neile näidata...aga kuna purjus ei ole ja reegleid ei riku siis ei hakka nemad ka p***.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”