Hälvik- Mootorratturid


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Nagu aru sain jah, võib ka täitsa otse nüüd küsida Madlobsteri käest :D ...et mis selle tögamise (nagu ise nimetasid) eesmärk oli? Mina pole mingist siduri libistamisest või teietamisest midagi rääkinud, mina küsin enda isiklikust huvist ja uudishimust. Aga kui mulle niimoodi kõrvale tõmmataks ja hakataks sõidu pealt midagi seletama siis tahaksin küll teada, et kas on siis mingi reaalne probleem ka või mitte?!

Või võtame sedapidi...mis mõte on küsida küsimust "noh kust sina siia said?". Mingi rollimäng või? Austet motopolitseinik teab ju väga hästi, kust ta ise sinna sai, kus ta parasjagu sõidab. Kui tema seisukoht on, et nii kohe kindlasti teha ei tohi siis palun väga, eks võtku maha ja tehku oma toimingud ära. Kui midagi vaja seletada või selgitada siis kindlasti on ka seda mõistlikum teha peale tee ääres seisma jäämist ja kiivrite eemaldamist. Ja kui too politseinik on "sangas normaalne inimene" ning probleemi tegelikult ei ole siis äkki pole vaja sellise tsirkusega tegeleda ja laseks tsiklistil sõita oma sõitu? Et misasi see vahepealne variant täpsemalt on ja milleks seda tarvis?



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”