Hälvik- Mootorratturid


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 16 Aug 2019, 12:33
reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 12:04
Ain kirjutas: 16 Aug 2019, 12:01

Ma ei tea mis maailmas osad elavad aga minu arusaamise järgi on motopolitseinik ju ka nagu üks meie hulgast...MIna leian, et väga ok kui rikun tsikliga teadlikult mingit reeglit siis motopolitseinik viitab nagu möödaminnes, võibolla veidi sõbramehelikult tögades, semulikult ja mitteametlikult mulle, et minu tegu ei ole kõige õigem vms. Ja loeb võibolla nagu koolilapsele veidi epistlit.

Nõus. Lihtsalt too tegelane ei saanud sellega hakkama.

Jah reimps. Tegemist oli täieliku amatööriga (mis sinusuguse profi kõrval veel eriti teravalt silma riivab), kes eiras kõiki võimalike reegleid, nii ametnikule pandud ja ka ühiskondlikult välja kujunenuid.

Ametnik tuleb viivitamatult ametist vabastada ning määrata karistus sellise kohutava teo eest.

Selge sõnum siit baikerist politseile. Kui meid joone peal märkate, siis ei ole mõtet sõrme viibata või juttu teha. Vastavalt tujule, kas kohe piirdesse pikali või leebemal juhul kõiki peeneid viisakusavaldusi kasutades kirjalikult vormistamine.

Aga palun saada oma sõnum ning soov eraviisiliselt politseile, mitte ära esine kogu kommuni nimel, eks?

Nagu näed on siin palju inimesi, kellele sobib ka ametniku inimeseks olemine mitte ainult robotpilguga protokollide koostamine.
Iga jõuluvana ei ole pedofiil, iga mees ei ole naisega vesteldes pervert ning mehega vesteldes homo.

Seega kui hing on jätkuvat haige, kirjuta selgitustaotlus, mitte ära vala avalikult oma viha ja õhuta teisi kaasa seda tegema sündmuse kohta, mida sa isegi kaugelt mitte ise ei näinud.

Ise ka aru saad, kui äärmustesse sa lähed? Kommuuni nimel esinemine jms jamps - pole teinud, esindan oma arvamust ja seisan oma seisukoha eest.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”