Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Saue raudteeülesõit. Peatee pöörab peale ülesõitu vasakule. Ees läheb mingi vagun (otsib caravani parki) annab paremale pöörates vasakult tulevatele teed. Fak, no ok, seisan kest rööpaid nac ohin, et mingi poolakas võõras kohas. Tema järel minu ees mingi punane käkk vinniline nolk sees, pidurdab äkiliselt sama moodi kinni, et vasakult tulevale teed anda, annan signaali, saan faki sõrme vastuseks. Peale pööret siis üritan mööda minna, sõidab diagonaalis vastassuunavöönidsse ja blokib möödasõidu. Teisel katsel keeran rohkem ja saan napilt mööda. Haagib sappa ja sõidab stange rehvis. Jään tee äärde seisma, et äkki noormees nolgi näoga soovib oma peaehitust lähmalt tutvustada. Nagu tavaliselt, mida kõvem pröökaja ja ülbik, seda väiksemad ja tühjemad pallid all kõlguvad. Korra jäi seisma näitas käega, et hakkan kohe lõuga saama aga kui tsikli seljast maha ronisin lasi lipetit.
Ei juhtunud täna, lihtsalt tuli mõne aja tagune LS´is mitte midagi taipav aga ülbe pasapeeter meelde.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”