Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Madlobster kirjutas: 20 Aug 2019, 09:57

Aga jah enamasti vaatad seda õnnetut rääbist ja vahest hakkab kahju kohe. Ja siis mõtled millise õhinaga tilk tilli otsas ta oma sõpradele räägib, kuidas ta tsiklimehe paika pani.

See meenutab olukorda, kus üks auto mulle räigelt ette keeras ja talle järgi läksin. Lõpus vahtralehega bemmivend tõmbas teeäärde ja sõitsin talle kõrvale. Küsisin, et kas ei näinud mind? Ütles, et nägi küll. Küsisin, et miks siis tegid? Ja ta hakkas nutma, õeldes: “sa olid ju taga pool”. Ta hakkas täiesti hüsteeriliselt nutma ja ma ei osanud enam midagi õelda. Õde hakkas igatahes valjuhäälselt naerma ja me sõitsme lihtsalt minema. Mõnikord hakkab neist hale jah...
Teine lugu oli kus eelmine aasta üks jorss keeras ette ja jäi ette. Mõtlesin, et ikka juhtub, kiirust ei olnud ja miskit ei juhtunud. Sõitsin rahus sõbraga tanklas kokku saama. Tanklast lahkudes see jorss sõitis sõbrale ette (tuli vasakault hooga). Sõber jäi sõitis tast mööda mu kõrvale ja ronis ratta seljast maha ning läks küsima, et mida see tähendas. Vend ütles, et meelega sõitis ette, sest “siin kehtib parema käe reegel”. Ma küsisin, et mis käsi sul siis kinni oli?! Ehk siis jorsil endal parem käsi kinni ja sõitis ette ning hakkas meile seadust lugema :D auto oli tal rahvast täis. Leidub ka igasuguseid...

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”