Chopperi otsingul

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Turbo Diisel
Postitusi: 43
Liitunud: 30 Aug 2019, 20:14
Tsikkel: võrr
Tänatud: 1 kord

Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas Turbo Diisel »

Tere , olen chopperi otsingul. eeldatavalt vaataks soodsama hinnaklassi masinat samas pommikindlus maksab kah päris palju midagi, Valikus ainult V2 ,1100+cm3 masinad. Silma on jäänud Honda vt1100(kõige koledam), Intruder, Vulcan(kuuldavasti õlipumba probleem vmingi aastani?) ja Virago 1100. Milline oleks pommikindlaim masin ? eelistan võimalikult suur töömahtu ja madal rpm sõites. Harley olen kah vaadanud ja pidavat kehva olema ja kallis pealekauba. Soovitused, kogemused teretulnd



psühhhiaater vaatas tühja palatit ja ütles ei ole hullu

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Yamaha BT1100 "Bulldog" vastab ka kriteeriumitele üsnagi, kuid pole just päris tšopper.:P Infot tema kohta on siin kah veidikene.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Defineeri: "Soodne" ?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Turbo Diisel
Postitusi: 43
Liitunud: 30 Aug 2019, 20:14
Tsikkel: võrr
Tänatud: 1 kord

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas Turbo Diisel »

paar tonni

psühhhiaater vaatas tühja palatit ja ütles ei ole hullu

LauriT
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Veebr 2016, 11:30
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas LauriT »

Turbo Diisel kirjutas: 30 Aug 2019, 21:01

paar tonni

Minu kaks senti:
paari tonni eest, anna andeks, korralikku chopper/cruiserit välimuse + kubatuuri mõttes ei saa. Kvaliteet/pommikindlus on hoopis teine teema. Pole näiteks Road King kehvem Viragost ja vastupidi, kui mõlemad on korralikult hoitud. Üks näeb lihtsalt teise kõrval (ja üldse teiste rataste kõrval)välja täielik kuseurn. Tahad suurt ja suure kubatuuriga ratast, siis ole valmis paar tonni paarile tonnile juurde panema vähemalt. Üldiselt mina ei üritaks mõelda, milline ratas on pommikindlam ühest või teisest: nii, nagu ise hoiad, nii ka kestab ratas. Välimus - maitse asi puhtalt ju. Osta selline pill, mis meeldib ja millele rahakott peale hakkab, hoolda, vajadusel remondi, ja mis kõige tähtsam: naudi ja sõida.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Turbo Diisel
Postitusi: 43
Liitunud: 30 Aug 2019, 20:14
Tsikkel: võrr
Tänatud: 1 kord

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas Turbo Diisel »

Vulcan meeldiks kõige rohkem. oskab keegi öelda kas 2000a 1500 vulcanil on õlipumba probleem juba parandatud( ei ole plastmass hammasrattaga)?
Silma on jäänud need kaks , huvitaks taoliste omanike kogemused kes pikemalt pidanud. palju pöördeid 100ga sõites. kütusekulu, tüüpvead? Hinnaklassist natuke kallimad kui olen arvestanud aga paistab et soodsamalt ei saa kah
http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=3172547
http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=3150674

psühhhiaater vaatas tühja palatit ja ütles ei ole hullu
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Pöördeid ei teadnud kuna tahho puudub! Kuid saab ka 160kmh pikalt sõidetud, ilma et "kiunuma hakkaks.
Plasthammakad vahetatakse vajadusel metalli omade vastu, ilma mootorit maha kiskumata.(On ka 2000+ a. omad "kokku jooksnud")
Kuula nukaketi ja hüdrotõukurite "hääli", kiputakse tühikäiku vääääääga madalaks keerama, et Neegri-Emmi häält natukenegi imiteerida ja see kipub kette venitama-rapsib!
Kui väljalaset vahetatakse unustatakse segusüsteem ära ja siis on paukumine varmas tulema. Vägev aga segu nats lahja.....
Kui õli ja õlitus OK siis suht pommikindel masin.
Täpsem seisukord sõltub ALATI eelmistest omanikest!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Mul on 2002 aasta Kawa vn 1500 fi nomad. Kui 3 aastat tagasi ostsin, oli kellal 30k miili, täna on 54k miili kanti. Mulle ta meeldib. Teele pole jätnud, kütuse võtab kõik, mis paaki valan, 100 km kaugusele saab umbes 6 liitriga.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ivoonu kirjutas: 31 Aug 2019, 21:38

Mul on 2002 aasta Kawa vn 1500 fi nomad. Kui 3 aastat tagasi ostsin, oli kellal 30k miili, täna on 54k miili kanti. Mulle ta meeldib. Teele pole jätnud, kütuse võtab kõik, mis paaki valan, 100 km kaugusele saab umbes 6 liitriga.

No Sul' tehti "garantiikorras" mõned tööd ka kohe ära :)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Chopperi otsingul

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

yeekim kirjutas: 31 Aug 2019, 21:41
Ivoonu kirjutas: 31 Aug 2019, 21:38

Mul on 2002 aasta Kawa vn 1500 fi nomad. Kui 3 aastat tagasi ostsin, oli kellal 30k miili, täna on 54k miili kanti. Mulle ta meeldib. Teele pole jätnud, kütuse võtab kõik, mis paaki valan, 100 km kaugusele saab umbes 6 liitriga.

No Sul' tehti "garantiikorras" mõned tööd ka kohe ära :)

Seda küll aga peale "garantiiremonti" on masina läbisõit probleemivabalt peaaegu kahekordistunud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”