Kaasaegsed, alla 200 kg matkaendurod?

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 640
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kaasaegsed, alla 200 kg matkaendurod?

Lugemata postitus Postitas Ain » 10 Sept 2019, 09:49

urmas66 kirjutas:
10 Sept 2019, 09:10
Spoiler
Näita
Ain kirjutas:
10 Sept 2019, 08:35
urmas66 kirjutas:
09 Sept 2019, 20:12
Ma Hiinas toodetud asju kõiki just ühe mütsiga ei lööks. Näiteks gaasil töötavaid laotõstukeid on meil 3,millest kaks Jungheinrich(SAKSAS tehtud lausa,aga üks keberniit ajab teist taga) ja üks hiinaks HC. Konkurentsitult on hiinaks kõige töökindlam ja see hiinaks on meil igapäevaselt töös 11 aastat olnud. Nüüd plaanime osta hiinakast laadurit,mis maksab koos lisadega umbes 20k ja samade andmetega Komatsu ilma lisadeta oli vist umbes 70k.
Sama teema ka näiteks CFMoto atv-d. Paaril tuttaval on ja üsna mitu aastat mõlemil probleemideta kasutuses olnud. Tõenäoliselt on suurem osa japsi tsiklite agregaatidest ka kas Hiinas,Taiwanil või miks mitte Hiinlase alltöövõtja juures Kombodžas või Vietnamis tehtud.
CF tegi ju ka Kawa ER6n i koopiat mida isegi Veldis müüdi... huvitav kas keegi sellega ka täna sõidab?
Läheb natuke teemast aga.. ATVde osas ei ole vast kohane tuua CFi siia sisse. Eestis on müüdud päris mitmeid hiinakaid millele täna isegi keegi varuosasi ei paku.. Jah CF tehes lihtsamat tööd vast peab enamvähem mingi aja vastu aga pikas perspektiivis mitte. Ei ole ka Eestis praktiliselt ühelgi võistlusel neid stardis näha olnud.. Samuti niisama metsasõitudel. Samas on paaril tuttaval olnud ja oli mitmeid kordi kus õieti sõita nad ei saanudki..Masin lagunes suht päeva alguses ära...
Ühel minu tuttavatest oli garantiiajal probleem,et õli jooksis starterisse(mingi tihend) ja tehti Veldis korda.Teistel pole midagi olnud. Kasutavad kodus lumelükkamiseks ja niisama aiatöödel. Mõlemal on mingi 3a kindlasti need kasutusel.
Kui neid metsas retsida,siis laguneb ja Yamu või Kawa täpselt sama hästi. Need ei olegi ju mingiks hardcore metsas-mudas müttamise või võistlusmasinad. Iga asi omale kohale ja kõik toimib.
Siin räägitakse matkaenduurodest ju..Ilmselgelt ei otsita mööda asfalti sõitmiseks alla 200kg ratast. Ehk siis rattad saavad oluliselt rohkem vatti. Sellepärast tõin ka selle hiinakate näite. Ülekantud tähenduses ei ole see kindlasti lumelükkamine ja niisama aiatööd.. Vaata siin on juttu GSidest millega tehakse sarnaseid sõite: http://www.horizonsunlimited.com/hubb/w ... when-80343


Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin Zümo660, GoPro Hero7 ja Packtalk Bold JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Bold JBL sideseadmed, lisad ja varuosad:
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Mine “Mootorratastest üldiselt”