Kaasaegsed, alla 200 kg matkaendurod?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 1000 korda
Tänatud: 214 korda

Re: Kaasaegsed, alla 200 kg matkaendurod?

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 11 Sept 2019, 13:34

Mina ei ole nõus kompromissi tegema teemal,et kannatan selle matka kuidagi ära,aga saan käidud kuskil X kohas. Ma tahan käia seal X kohas ,aga mõistlikute oludega.Kui siis sinna tsikliga ei saa ,siis tuleb minna millegi muuga,aga mingiks hardcore lihasuretejaks ma ka ei soovi hakata :)
Telgi kaal kuni 4-5kg tsikli peal ei muuda midagi,isegi kompromissi pole vaja teha,sest 3kg kergemat telki sa ei taju rattal sõites teisti. Samas tajud seda kohe kui sinna sisse ronid,et ilge jama on.Enda nahal läbi proovitud. Ostsin väikse ja kerge telgi,kuid peale ühte reisi lendas see prügikasti(täiesti terve) ja kasutan oma vana 5,5kg kaaluvat või siis isegi 6-7kg kaaluvat telki. Vahe on ainult selles,et selles raskeimas on kõige mugavam olla.
Üks lahendus on riideid ja toitu ning muud sellist üldse mitte kaasa võtta. Olemasolevaid saab võimalusel pesta või siis käid ja ostadki kõik uue,kui enam selga ei suuda vedada.Kohvreid ka ei kasuta vaid paagikott ja mingi veekindel torukott saba peale ja ongi kaal kerge. Aga milleks seda teha on iseasi? Mina ei suuda leida mõtet selleks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Mootorratastest üldiselt”