Kaasaegsed, alla 200 kg matkaendurod?

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kaasaegsed, alla 200 kg matkaendurod?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Mul oli kevadel tsiklitripp Ukrainasse. Isaga koos, kes sõitis kruiseriga. Algselt plaanisin rentida KTM 790-ne, aga siis otsustasin ümber, et kuna tahan nii kui nii omale uut ratast osta, siis pigem panen selle 1K uue ratta alla ja sõidan uue rattaga. Kuna minu kõige esimesem nõudmine on see, et ratas peab olema kerge ja mugav linnaliikluses, teiseks universaalselt võimekas maanteel ja metsateedel, siis Husky 701 enduro oli sisuliselt ainus variant (okei, KTMi 690 enduro ka, aga selle värvilahendus häiris mind). Nii siis juhtuski, et pärast esimest hooldust 700km pealt sõitsin tehaseseades 701 enduroga üle 4000 kilomeetri asfalt-teid Ukrainasse ja tagasi. Ja seda isa tempos ehk siis 100+ maanteel 120+ kiirteedel. 8 päeva, umbes 500km päevas. Tagumik hakkas tunda andma alles alates 5-6ndast päevast ja päeva teises pooles. Minu tagumikule see puupink ilmselt sobis. Pigem oli tüütu tuuleklaasi puudumine. Üle 130 muutus lenksus hammastega kinni hoidmine tüütuks muutuma. Õnneks sain enamus kompsud isa kohvritesse ära panna :D Ainult tänu sellele, et liikumisruumi oli, oli see sõit okei..
Loo moraal on see, et kui ma ei peaks igapäevaselt linnas rattaga ringi sõitma, siis oleksin valinud samuti Tenere 700. Aga no 701 on lihtsalt niiiiii mõnusalt kerge. Ja samas kuuendaga kiirendad maanteel kõigist mööda nagu nalja... ehh. Ühesõnaga igale oma, eks :D

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”