K: Autokaamerat tarvis

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 1008 korda
Tänatud: 218 korda

Re: K: Autokaamerat tarvis

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 23 Sept 2019, 11:39

Jesper kirjutas:
23 Sept 2019, 11:13
Kas sa oled reaalselt ka autokaameraga mõne mälukaardi ülekirjutuskorrad täis saanud? Tundub rohkem sellise väljamõeldud tarkusena, sest tüüpiline odav mälukaart talub ~10 tuhat tsüklit, mis on 128GB kaardi puhul 5GB/h selline nõrk 30 aastat 24/7 salvestamist.

Ma ükskord mõtlesin, et käiaks huvi pärast ühe vana 16GB kaardi kirjutamistsüklid läbi, et mismoodi ta siis täpselt feilib, aga näppudel arvutades selgus, et see võtaks ka max kiirusel 24/7 kirjutades umbes 6 kuud, ei viitsinud...
Juhtub,et kaart lihtsalt ei kesta neid kordi ära ja jookseb kokku palju enne nende kordade täitumist. Vormindamine vahel aitab natukeseks,aga üldiselt väga lühikeseks ajaks. Seda on kõigi nö korralike tootjate kaartidega juhtunud. Nimesid ei nimeta(mul pole tõestatud fakte),aga meilt kaubandusest ostetud kaartidest räägin,mitte hiinast tellitud suva tootja omadest. Minu kogemus ütleb,et kui kaart on suurim lubatud maksimum,mida seade toetab,siis on probleemid kiiremini tekkivad. Põhjust ei oska öelda,aga näiteks 64GB kaadid asendasime 32GB kaartidega,samalt tootjalt ja probleemid peaaegu kadusid. Selgitust ei oska keegi anda. Lihtsalt juhuslik kogemus,sest hetkel polnud seda suuremat kohal olemas.Kogemus siis 14 tööauto ja 2 enda sõiduki kasutuse põhjal.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Vaba teema”