Trans Euro Trail - TET

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 6365
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Asukoht: Tallinn, Tondi
Tänanud: 845 korda
Tänatud: 691 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 30 Sept 2019, 22:16

randel kirjutas:
30 Sept 2019, 11:46
Sain Saue vallast sellise kirja, palun siis kõigil seda edaspidi järgida:

Ma proovin nüüd aru saad probleemi raskekujulisest olemusest, et lugupidavat tooni ei saanud kirjas enam kasutada ega mõsitlikul viisil seletada vaid pidi käsklusi ja ähvardusi jagama. Kas sild pole mõeldud sõidukite liikluseks ja selleks seda kasutada ei tohi! või silla kandevõime pole piisav mootorratta jaoks? Kui esimene siis käe kõrval tohib ikka lükata, sest sellisel juhul on tegemist mootoratast lükkava jalakäijaga ja sild on ju mõeldud jalakäijatele (ja äkki isegi jalgratturitele).

P.S. Sooviamata siinkohal saagi käima tõmmata või ärgitada kedagi tsikli seljas silda ületama, tahan märkida, et sellised kirjad nagu Saue vallavalituse spetsialist Indrek sulest tulid võivad paljudel juhtudel anda äraspidise tulemuse. Saue vallavalituse liiklusspetsailist ega ka kogu vallavalitsus ei saa midagi lasta biker.ee adminidel eemaldada ega kedagi foorumis keelata. Niikaua, kui silla juurde viiv tee pole tähistatud vastava märgiga on mootorratturil selle ületamiseks seaduslik õigus. Iseküsimus, et kui mõistlikult rääkida siis enamus inimesi jätab silla ületamata. Ma soovitan ka siinkohal jätta sild sadulas istudes ületamata. Lükka käekõrval nagu korralik jalakäija, et Indreku meel oleks rõõmus ja ta ei peaks "laskma eemaldada".

P.S.2: Kui Indrek ikkagi peaks siin kedagi keelama ja "laskma adminnidel eemaldada" siis ma püstitan isiklikult siia üleskutse mootorrata seljas silda ületama asuda ja vaatan, et see kogemata kombel maha ei läheks. Seni ärme siis sõida.
:roll: :-|||


Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Mine “Motomatkamine”