Trans Euro Trail - TET

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

randel kirjutas: 30 Sept 2019, 21:03

Ilmselgelt oli selle silla teema kellegile siit foorumist isiklikult pinnuks silmas, kuidas muidu sain ma kohe esmaspäeva hommikul kirja vallaspetsialistilt oma firma (!) aadressile, aga mitte ei kirjutatud mulle foorumi kaudu. Kui vallaspetsialist ise seda teemat siit lugenud oleks, oleks ta võinud ju ise ka siia postitada.
Tüüpiline Eesti suhtumine kahjuks. Laseme ametnikul ametlikult kirjad saata, selle asemel, et kõigepealt ise oma nime all sõna võtta ja selgitada, miks ja milleks ja kelle jaoks.

ˇ

Olles kohalik Saue valla elanik ja tean,et sild on jalakäijatele,siis jagasin seda teemat(mitte küll Indrekule) ,et mis sellest arvatakse. Põhjusel,et see sild ja see tee sillani, on jalakäijatele mõeldud ja sinna tsikliga sattumine tundub isegi natuke nagu imelik. Eks siis sealt see jõudis ka valda ja vallast sulle. Seal on isegi metallist tee piire spetsiaalselt ette tehtud,et sinna ei saaks mootorsõidukiga. Tundub umbes sellisena,et kui mul tagaaiast läbisõiduks ei ole märki ees,siis sealt võibki igaüks läbi sõita. Jägala jõesuus või Viljandi lossi kraavi ületava rippsilla ees ei ole ka tsiklitele keelu märki,aga ilmselt igaüks saab aru,et see pole sobilik tsiklisõiduks.
Kõiki maailma asju ei saa märkidega reguleerida,inimesel võiks omal ka suts mõtlemisvõimet olla.

Viimati muutis urmas66, 01 Okt 2019, 14:19, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”