Sägad, õppige kineskoobi realaotuse põhimõtet.


will111
Postitusi: 3720
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 226 korda

Re: Sägad, õppige kineskoobi realaotuse põhimõtet.

Lugemata postitus Postitas will111 » 04 Okt 2019, 23:10

eks sellega ole nii, et mõned kodanikud siin peavad end üliinimeseks näiteks vastukeeramise rakendamisel, mõned p*rsekeeramise rakendamisel ja mõned teised jälle võibolla "arvavad", et nad teevad vahet 25 ja 50 kaadril sekundis pildi uuendamisel. see on muidugi vaid väga piiratud kogum näiteid, et millise valdkonna üliinimesi siin kõik koos on :P ma võin tõesti uhkusega öelda, et kuulun ka järelikult üliinimeste hulka ja ühte neist ülal nimetatud klassidest.

aga praegusel juhul teeb minule isiklikult nalja, et siin võtavad sõna peamiselt isikud, kes pole kunagi isegi mitte proovinud reaalselt jälgida kiiret pilti ühe reaalselt kiire pildikasti seest, veel vähem sellele pildile vastavalt reageerida sisendseadmete kaudu. selle asemel annab jahuda eelmise sajandi keskpaiga televiisoritest ja säärastest asjadest. üsna täppis värk ikka.

esialgne üldsõnaline väide, mille kohta mina olin väga huvitatud täpsustava selgituse kuulmisest, käis mumeelest esmajärjekorras siiski tänapäevaste (lcd) arvutimonitoride pihta, kus videokaart peab saatma ekraanile 120 uut pilti, selleks, et ekraan saaks 60 tükki ära kuvada...because "digital" :D aga samas olgem ausad, eks ma küsimust küsides teadsin ka, et pädevat selgitust sellisele väitele tulla ei saagi. üritus oli siiski tubli!


Mine “Vaba teema”