Sägad, õppige kineskoobi realaotuse põhimõtet.


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Sägad, õppige kineskoobi realaotuse põhimõtet.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Minul pole kuskil miski segane olnud ega segaseks jäänud. Olen arvuti riistvaraga tegelenud aastakümneid igapäevaselt, õppinud seda ise ja mulle on spetsiifiliselt täpselt seda eriala õpetatud ka ülikoolis, ei tea küll, et ükski asi selles valdkonnas segane oleks. Küsimus oli nii konkreetne kui see olla saab, ei ole mõtet oma lollust nüüd peita selle taha, et küsimus järsku liiga keeruliseks muutus või "viited" puuduvad. Natuke hale vabandus..

VASTUS on üks ja ainuke! selleks, et pildikast laotaks 60 kaadrit, saadab videokaart sinna pildikasti 60 kaadrit ja punkt, rohkem ega vähem midagi jahuda selle ümber ei ole. Mitte kuskil pole mitte ühtegi viidet ega materjali, isegi mitte konspiratsiooniteooriat, et see oleks kuidagi teisiti. Hiljutised leiutised Freesync ja G-sync muudavad küll sujuvalt kaadri värskenduse numbrit selles vahemikus mis sa ise ette määrad, ehk siis saadavad näiteks 45 kaadrit või 90 vastavalt gfx kaardi hetke jõudlusele aga see ei muuda kuidagi FAKTI, et monitor refreshib ära täpselt selle arvu kaadreid kui palju videokaart neid talle saadab, mitte poole vähem, mitte poole rohkem. Nii et kui härrad soovivad omale mingeid asju ette kujutada ja tarka panna siis omaette ja oma veinide taga võite seda ju teha aga paluks mitte tulla ja üritada avalikult mingit pada ajada. Juba see, et sa ei saa reaalselt aru, misasi on "fake refresh rate" ja kuidas see tegelikult töötab, näitab põhjapanevalt palju. Minu jaoks on see teema ammendunud, nägin, et kari tühju targutajaid ei jõudnud mitte punkti võrragi kaugemale tühjast targutamisest. Vahel tasub lihtsalt suu kinni hoida, jätate endast pisut asjalikuma mulje.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”