Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]morse[/mention] , sa tabasid naelapea pihta - olulised pole mitte seadmed või äpid vaid erinevad kasutusjuhtumid:

  • teele,
  • metsa,
  • linna.

Väga asine kokkuvõte. Aitäh!

morse kirjutas: 07 Okt 2019, 10:01

Keegi siit soovitas TomTomGO'd - proovisin seda - samuti väga lahe, ma ütleks, et parem rada kui Waze'l ... kahju, et TomTomil raja importimise võimalust pole.

Mina soovitasin. TomTom töötab 100% ulatuses offlines. Kurvikad teed tulevad paremad, kui on netiühendus, sest osa arvutusi tehakse kusagil TomTomi servrites.

GPXi saad TomTom'is ka kasutada, lihstalt mitte otse äpist vaid veebist läbi TomTom My Drive. Laed GPX failid sinna üles ja need ilmuvad telefoni. https://mydrive.tomtom.com/

TomTomi puhul tasub mainimist, et telefoni äpp on teenuspõhine ja sellega navigeerimise eest tuleb maksta. Kui ostad aastaks siis on igakuine kulu 1,6€, kui kuu kaupa siis 5,9€. Kuna ma olen vajanud TomTomi vaid välismaal, siis minu jaoks on korra aastas kuuks ostes mõttekam.

morse kirjutas: 07 Okt 2019, 10:01

Käsikepsu mehed. Siin mul kogemus puudub. Miks on ta parem kui näiteks Zumo või mõni telefoniäpp?

Tarkvara polegi parem. Zümo puhul on eelised puhtalt toodetud rauas ja sedagi pika hambaga.
Käsikeps ja Zümo on ikka midagi muud. Kui me tarkvaralise osa kõrvale jätame, siis käsikeps on märkimisväärselt etem, kui Zümo. Aga käsikepsud on väikesed, tarvitavad vähe energiat ja on nähtavad igasugustes valgusoludes.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”