Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Macintosh kirjutas: 07 Okt 2019, 11:55

Teadmata, mis on sinu lõppeesmärk on raske soovitusi anda aga mõned mõtted allpool.

Eesmärk on tablet (või orienteerumise kaardialus) enduroka lenksule paigaldada, toruklambritest tehtud hetkel aktuaalse versiooni lükkas sõidutuul liikuma :) See konkreetne aliexpressi vidin on jällegi jalgratta mõõdus, noh ja see jäi mainimata muidugi, et tahaks seda stiiis täna õhtul kinnitama minna - millaski ma tellin nagunii selle viidatud RebelX-i kupatuse ära, aga ega see ka kahe päevaga ei laeku ilmselt. Ehk et äkki kuskil mingis muus teemas kasutatakse mingeid sarnaseid asju millekski muuks...

morse kirjutas: 07 Okt 2019, 12:07

Käi kanni! :ner: Ma arvan, et selle ilmselge tõe sõnastamine on päris oluline (sealjuures asjakohaste näidetega).

Noh ma tegelt rohkem võtsin kokku Macintoshi kokkuvõtet, mulle see GPX-i baasil turn-by-turn navigeerimine oli üldse uudiseks, kuna pole isegi osanud küsida sellist asja :bsmile: Üldse ma igasugu nippe ja nõkse loen huviga, isegi kui endal pole vaja siis vahel saab jälle sõbrale nõu anda jne, ainuke häda on, et need on siin teemas suhtkoht copypaste usuvaidluste vahel nagu rosinad saia sees...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”