SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

it kohapealt on meil riigis tegelikult kõik suht hästi võrreldes paljude teiste arenenud riikidega.
Vahel võib willi kombel hammasrataste vahele jääda ja mingi asi tuska tekitada. Ma just sain sundkindlustuse ühele oma sõidukile, mis oli jäänud arvelt maha võtmata. Kuu eest küsiti summa, mis on tavapäraselt selle sõiduki aasta kindlustus. It riigina võiks aasta ilma kindlustuseta sõiduk automaagiliselt registrist kustuda aga oh ei siis ei saa absoluutselt põhjendamatult idiootseid summasi küsida (jah mina olen süüd ei võtnud õigel ajal maha) (lisaks oli määrusega paika panudud hinnale veel peoga peale pandud ilma selgitamata, mille eest)
Aga teisest küljest, ei ole palju riike, kus saad oma pisikest taskupeeglit silitades nii palju asju teha. Kõik võimalikest piletitest, maksetest, avaldustest jms kuni firma asutamiseni välja võid seenemetsas puhkehetkel kännu peal ära teha.
Kui kuskil hoones töötada viis aastat ning selles hoones asutuse (mis ei ole 20m2 box keldri tagumises nurgas) leidmiseks on vaja tugiisikut siis ülejäänud halasse võib suht vabalt jätta süübimata.
Igasugu kontorid ja putkad koos oma järjekordadega ongi tarvis vanemale ja/või juhmimale genertsioonile, kus siis politseivormis kurjad ja jämmed tädid neid torina saatel ühest latrist teise juhivad.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”