Valesti elatud elu ja OÜ-tatud tsiklid (suukorvistatud)
-
- Postitusi: 906
- Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
- Tsikkel: FZS 1000
- Asukoht: Lääne-Virumaa
- Tänanud: 414 korda
- Tänatud: 80 korda
Re: Valesti elatud elu ja OÜ-tatud tsiklid (suukorvistatud)
ttt kirjutas: ↑29 Jaan 2019, 14:09Läheb küll teemast välja, aga tegelikult on isiklikul arvel pidada siiski odavam (sõltuvalt rattast muidugi vb). Mootorrataste maksustamine on mingil põhjusel autodest erinev ja väga kallis, sest et mootorratast on ju ometigi hobivahend ja kes meil siin tsikliga tööd teeb
Irooniline, et ma just töö asjus paremini liikuma pääsemiseks tsikli ostsin. Kui kellelgi on firma arvel ratta pidamiseks head lahendust soovitada, andke märku.
Paar aastat tagasi käis ajakirjandusest läbi lugu, kus keegi põllumees ostis omale krossi(enduro)tsikli ja palkas külapealt poisid sellega kevadel hanesid põllult eemale ajama. Selline lahendus võiks teoorias toimida küll.

Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.