Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kaimex kirjutas: 30 Okt 2019, 16:30
Spoiler
simp kirjutas: 29 Okt 2019, 10:41

see lähituli on sul ju luubis, mitte reflektoris :)

Näita nüüd seda h3'e reflektorit seina vastas. (kuigi kauge puhul pole ka lõikejoon niivõrd tähtis)

Mul oli reflektoris pm sama nagu pildi. Käisin täna garaazis otsisin mõlemad komplektid välja. Ise arvasin, et ledil üks külg erinev, et sealt see muutus tulebki a tutkit. :wack: Mõlemal komplektil ühesugused kõik küljed. Siis jooksis veidi juhe kokku. Kas reflektoril siis küjed erinevad?

Kõik oleneb hõõgniidi asendist ehk valgusallika kaugusest reflektori põhjast. Kui panna vale halogeen kuidagi sinna peasasse siis see näitab ka umbluud. Kui sul on see LED või HID,mis on tehtud just täpselt kas siis H7, H1 või H3 jne asemele ja valgusallikas on õiges kohas ja õiges asendis,siis näitab ta täpselt sama joont,mis seal sees halogeen näitab. Ma olen neid asju nii mitmel erineval sõiduautol,veoautol ja tsiklil teinud ja on sattunud tõesti kehva kvaliteediga lampe,mis ei näita õiget joonist,aga kui leiad õige,siis pole probleemi. HID lampe ja ballaste olen ostnud maroli.ee autodele ja mõned HID ja LED lambid alist tsiklile.Üldiselt olen maroli toodetega väga rahul,sest toimivad 15 veokal väga hästi.Olen sealt oststud ballaste ka OEM volvo ballastide asemele pannud(Kõrgepinge juhtme teen pooleks ja jätkan hiinakaga,et lambi külge jääks OEM hidi pistik.
Üks asi on kindel,et H4 HID lahendused ei toimi,sinna sobib ainult halogeen või hea ja kallis LED.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”