Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

mille, lukust m;;da minemisega? ei kujuta jah, ega sina ka ei kujuta ja kellelgi ei olegi sellise asja kohta ei täpset ega isegi mitte ebatäpset statistikat. teisest küljest, kõik kellel on vaja või kes reaalselt tahavad, küll need saavad ka hakkama...selles pole küll mitte mingit põhjust kahelda.
minul kulus sisuliselt minut, et googeldada lahendus. võibolla mõnel kulub natuke rohkem aga kui selline asi piisavalt häirib või näiteks millegi tegemist takistab küll siis leitakse möödapääs.
lõpuks jääb taoline "lukk" lukuks ainult neile, kelle eest poleks tegelikult mitte midagi lukustada ehk suvalised pensionärid ja netis lehe lugejad.

aga no ütleme nii, et kunst on kunstis näha kunsti. selle asja juures ei ole esmatähtis mitte lukk kui selline või see kui vargakindel see on, vaid absurd mida kujutab endast ritta asetatud sõnade luku taha panemine. sõna on vaba, nagu kilkas mingi kampsuniga plika kuskil riigikogus :lol:




joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Aga kui sulle tooks leiva lauale sõnade ritta seadmine, kas siis ei tekiks tahtmist neid luku taha panna ja ainult raha eest jagada? Oi kui palju on maailmas nähtud vaeva näiteks baitide luku taha panekuga, et inimesed tarkvara ostaksid, mitte ei varastaks. Kas see tundub sama absurdne?

Joel
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Sai soetatud sellised suunad mida ei saanud korralikult vilkuma LED releega ega ka takistiga. Sai siis relee üldse vahelt ära võetud (suunad vilguvad ise, kui neile toode peale lasta). Nüüd vilguvad ilusti, aga kõik neli korraga. Kas märguande pirnist pean loobuma või saab sinna dioodi panna. Ilma pirnist töötavad nii nagu peab.

dr800 2x
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Sul elektriskeemi pole? Mul on hetkel raskusi ette kujutamisega, kust need vale poole suunad üldse voolu saavad - tavaliselt on nii, et läbi relee tuleb pluss suunatule lülitisse, millega siis suunatakse särts läbi valitud poole pirnide maasse?

Tegelt vist välja mõtlesin, sul on indikaatortuli lülitist väljuvate karvade vahel:

2011-03-02_213340_turn_signal_schematic.png

Ma ei oska hetkel muud pakkuda, kui sinna indikaatorisse hõõglambi asemele paralleelselt kaks vastassuunalist LED-i panna, koos järjestikku 1k takistiga. Tõmbab äkki indikaatorit läbiva voolu nii madalaks, et vale poole suundi käima ei tõmmataks?

Täiendus 2: ei see on ka vist bullshit ikkagi, sest pooljuhtrelee vajab voolu juhtimiseks voolu. Mul on ideed otsas :)

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Põhimõtteliselt skeem sama, läbi selle indikaator lambi see vool teisele poole jõuabki...

dr800 2x
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Noh, kui need nutisuunatuled töötavad nii, nagu ma arvan et nad töötavad, siis ei jõua vilkuv signaal tule korpusest kaugemale. Lihtsalt hõõguva signaali saaks, kui panna kaks LED-i (koos takistitega) lülitist väljuvate karvade ja maa vahele, mis boonusena annaks muidugi infot selle kohta, kumb suund sees on. Kui nüüd tahta vilkumist ka saada, siis saaks nende ja maa vahele panna selle olemasoleva, aga tarbetu LED-suunarelee, sel juhul võib takistitest loobuda.

Epic projekt, aga mulle tundub, et võiks töötada :)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

joel, baitide ritta ladumine ei ole 1:1 võrreldav asi sõnade ritta ladumisega, tegelikult pole isegi 2:1 võrreldav. ritta laotud baitidel on tihtipeale mingi reaalne eesmärk ja väärtus ehk teisisõnu nad ei ole ritta laotud lihtsalt ette lugemiseks, vaid teatav rida laotud baite on "käivitatav" töövahend, mis annab sulle mingisuguse kasuliku tulemuse. "hello world" printimise eest raha küsimine pole minuteada ka kellegile softi valdkonnas senimaani veel suurt rikkust toonud.
vaatamata sellele, et soft on enamasti actually millekski kasulik "sõnadejada" on open source isegi softimaailmas ja baitide ladujate seas vägagi populaarne. ja üldse mitte liialdamata võib öelda, et nö. "paar ritta laotud sõna" ongi softimaailmas tänasel päeval pigem reegli kui erandina täitsa vaba ja tasuta! ma ei tea mis valdkonna inimene sa oled, aga kui oleksid it-maailmaga natuke kursis siis ilmselt teaksid sellist asja.

ja ainuüksi see fakt, et maailmas on nähtud tõepoolest nii palju vaeva softi lukku panekuna ja SIISKI see kokkuvõttes praktiliselt alati failib, võiks ju olla õpetuseks, et taoliste lollustega ei ole kokkuvõttes eriti mõtet tegeleda. eriti kui see "suur töö" mida justkui kaitstakse on lihtsalt mingi suvaline uudisartikkel. aga noh, eks lõpuks jah igaüks ise otsustab, mis on tema jaoks absurd ja mis mitte..

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
will111 kirjutas: 05 Nov 2019, 17:41

ja ainuüksi see fakt, et maailmas on nähtud tõepoolest nii palju vaeva softi lukku panekuna ja SIISKI see kokkuvõttes praktiliselt alati failib, võiks ju olla õpetuseks, et taoliste lollustega ei ole kokkuvõttes eriti mõtet tegeleda. eriti kui see "suur töö" mida justkui kaitstakse on lihtsalt mingi suvaline uudisartikkel. aga noh, eks lõpuks jah igaüks ise otsustab, mis on tema jaoks absurd ja mis mitte..

Ma võin sulle kirjeldada kuidas see "projekt" (ilmselt) välja nägi.

Keegi postimehe töötaja N luges perekooli, sinna oli pasteeritud terve tasuline artikkel. N läks järgmine päev tööle ja kirjutas jira'sse ticketi, "vältimaks tasuliste artiklite kopeerimist ja jagamist, palun keelata tasuliste artiklite kopeerimine". Ticket hakkas oma ringe tegema, üks vaatas, teine vaatas ja pani progeja nimele.

Progeja vaatas, ohkas, kirjutas kommentaariks "tehniliselt kindla lahenduse tegemiseks ei ole meil võimekust, paremal juhul suudame teha ..., aga see ei taga midagi ja on sisuliselt ajaraiskamine."

ülesandepüstitaja N viskas sinna alla "thumsup"i ja ütles, et teeme ära. Progeja vaatas, ohkas, ei viitsinud vaielda ja viskas kaks rida javascripti valmis.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Nahhui teil seda üldse vaja copida on, kui sel sital mingit väärtust pole?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

simp, tundub täiesti usutav loop :D eks ta midagi sinnakanti reaalselt võiski olla

Krl, antud juhul oli "vaja" kopida vastamaks sinu "vajalikule" teemapüstitusele ja hästi olulisele küsimusele siin :lol: aga no näed...jätsingi ju kopimata?! sest lihtsalt ei olnud see vajadus piisavalt suur antud juhul. Ma ei tea kas keegi nüüd midagi sellest võitis ka, et ma tema "suure töö" ehk ühe lause ühes artiklis siia kopimata jätsin, loodame, et siis võitis :wack:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

stev666 kirjutas: 05 Nov 2019, 16:04

Sai soetatud sellised suunad mida ei saanud korralikult vilkuma LED releega ega ka takistiga. Sai siis relee üldse vahelt ära võetud (suunad vilguvad ise, kui neile toode peale lasta). Nüüd vilguvad ilusti, aga kõik neli korraga. Kas märguande pirnist pean loobuma või saab sinna dioodi panna. Ilma pirnist töötavad nii nagu peab.

Siin sulle link VTX C mudeli jaoks
https://tech.bareasschoppers.com/electr ... equalizer/

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

will111 kirjutas: 05 Nov 2019, 17:41

joel, baitide ritta ladumine ei ole 1:1 võrreldav asi sõnade ritta ladumisega, tegelikult pole isegi 2:1 võrreldav. ritta laotud baitidel on tihtipeale mingi reaalne eesmärk ja väärtus ehk teisisõnu nad ei ole ritta laotud lihtsalt ette lugemiseks, vaid teatav rida laotud baite on "käivitatav" töövahend, mis annab sulle mingisuguse kasuliku tulemuse. "hello world" printimise eest raha küsimine pole minuteada ka kellegile softi valdkonnas senimaani veel suurt rikkust toonud.
vaatamata sellele, et soft on enamasti actually millekski kasulik "sõnadejada" on open source isegi softimaailmas ja baitide ladujate seas vägagi populaarne. ja üldse mitte liialdamata võib öelda, et nö. "paar ritta laotud sõna" ongi softimaailmas tänasel päeval pigem reegli kui erandina täitsa vaba ja tasuta! ma ei tea mis valdkonna inimene sa oled, aga kui oleksid it-maailmaga natuke kursis siis ilmselt teaksid sellist asja.

Mis tähtsust sellel on, kas ritta laotud sõnadest või baitidest on kellelegi kasu või ei? Kontserdile nihverdad ennast ka läbi aiaaugu, kui turva kõrvale vaatab, sest nootide ritta seadmisest kellelegi kasu pole?

Ärimudeleid on erinevaid ja kõigi jaoks ei pruugigi tegu olla äriga. See, et maailmas eksisteerib vaba tarkvara, ei tähenda seda, et iga tarkvara on (või peaks olema) vaba. Täpselt samuti eksisteerib vaba sõna (näiteks https://objektiiv.ee/ võid lugeda palju süda lustib ilma midagi maksmata), aga paljud suuremad meediaväljaanded on oma ärimudeli siiski püsti pannud selliselt, et päris kõike ilma rahata ei näe ja kui raha maksad ja näed, siis on see su isiklikuks tarbeks ja mitte teistele jagamiseks. Kes arvutitest miskit jagab, pääseb sellest mööda, aga mis siis (pealegi, suure tõenäosusega vähemalt kolmveerand lugejatest ei jaga piisavalt)? Võib-olla oligi eesmärk hoopis vihjata, et ära nii tee, mitte iga hinna eest takistada. Muidu paljud võib-olla selle peale üldse ei tulekski, et sisu pole edasi jagamiseks. Veidi aega tagasi ju oli suur skandaal, kui üks staarblogija Maalehe kalendrit oma blogis täies mahus jagas.

Joel

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ka see artikkel ja need "sõnad" mida ma siia kopida tahtsin, olid saadaval täiesti vabalt ja ma lugesin neid puhta mitte midagi maksmata. Nii et sinu toodud argumendid siis vist hästi ei päde?!

Sellest kontserdi jutust ma ei saa aru...miks üldse nii asjasse puutumatuid näiteid tuua? Mingi artisti kontsert on ikka vääääga palju muud kui lihtsalt ritta seatud noodid.
Ma toon siis omalt poolt ka ühe näite. Kui sa lähed ja ostad poest mõne raamatu, või isegi ei osta vaid näiteks sõber annab sulle raamatu, mitte ta on kunagi ostnud. Loed selle läbi ja soovid kuskil kellegagi suheldes kasutada mõnda tsitaati sealt raamatust. Kas tundub mõistlik, et iga kord seda tsitaati kasutades kannad raamatu autorile üle teatud rahasumma "autoritasuna"? St. kas sulle tunduks mõistlik kui raamatu autor esitaks sellise nõudmise?

Eks see ole teatud mõttes loomulikult õige, et KÕIK sisu ei ole mis iganes mahus ja kujul, ükskõik kus ja ükskõik millistel eesmärkidel edasi jagamiseks. Absurdseks muudaki olukorra see kui sa tahad näiteks sõbrale fb privaatses chatis kopida 5 sõna kuskilt x artiklist, lihtsalt andmaks edasi näiteks mingit sõnumit või infot. Ma arvan, et selliseid kohti on päris palju ja kaika saavadki taolise bloki pärast kodarasse eelkõige suvalised eraisikud, kes mingit tekstilõiku kuskilt kopimas ei ole ärilise kasu saamise eesmärgil vaid lihtsalt tahavad jagada sõbra tuttavaga mingit infot

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kopeerimiskaitsel on kindlasti erinevaid põhjuseid. Ärilised kasumid, autoriõigused jne

Üks põjuseid võib ka olla see, et sa ei kopi kellegi sõnu kontekstist ja ei esita neid suvaliselt. Jaga linki ja sõber, naaber vms saab seda lugeda kontekstis ja originaalkohast muutmata kujul täismahus.

Sama asi on ka siin foorumis quote. Saad võtta kogu lõigu, saad võtta ka ainult selle osa, millele vastad aga saada ka kontekstist välja rebida ja oma mulaga vürtsitades hoopis muuks muuta.

Noh arvan, et said aru. Kas lukk toimib on teine asi. Lukuks on ka ukse ees olev luud. See on siis intelligentsi küsimus, kas hoonesse võib/saab siseneda või ei või/saa

Viimati muutis Madlobster, 05 Nov 2019, 20:20, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei saa aru, miks te üldse vaevate end nende veebilehtedega, kus miski ei meeldi, on keelatud, reklaami on liiga palju, vms. Näiteks see sama uudis on ERR-is ka olemas, mille eest kõik on juba maksnud, tekst on korrektsem, tausta on rohkem avatud, lisaks on viited BBC ja Reutersi allikatele, kus on veel rohkem infot (vist, ma ei viitsi süveneda), jne.

Kui tehakse ebameeldivaid muudatusi ja kõik ikka edasi klikivad ja kommivad nagu nugised, siis ei lähegi ju kunagi midagi paremaks.


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Hullhomaar kirjutas: 07 Aug 2051, 04:55

Sama asi on ka siin foorumis quote. Saad võtta kogu lõigu, saad võtta ka ainult selle osa, millele vastad aga saada ka kontekstist välja rebida ja oma mulaga vürtsitades hoopis muuks muuta.

Siin saab jah igasuguseid asju teha. :bsmile:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei saa midagi, Mac paneb varsti pidurid peale ja igasugune tsiteerimine läheb tasuliseks. Vaat siis plekite, neegrid! :D

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

will111 kirjutas: 05 Nov 2019, 20:25

Ei saa midagi, Mac paneb varsti pidurid peale ja igasugune tsiteerimine läheb tasuliseks. Vaat siis plekite, neegrid! :D

Varsti siis ka umbes midagi sellist:

M: Müüa tsikkel K...
Kuulutuse edasi lugemiseks osta päeva pilet 3 jevrikut või üks kuulutus X senti. :twisted: ja raha liigub!

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mis aastast tulid "suurematele" enduro masinatele "pritsungid"?
Suuremad tähendab antud kontekstis 450 - 600cc mootoritega Husaberge, Husqvarnasid ja 625-690 KTM-e.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Pole midagi momendil vaja, aga mida arvata Bahco tööriistadest? Mul on väike Bahco kruvikeeraja otsikute komplekt koos vedruga üleminekuga ja selle põhjal ütleks, et üsna tavaline Aasia sodi.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Rootsi kvaliteet kraam hoopis... :mrgreen: Kvaliteedist on aga asi kaugenenud, nii nad väidavad Soomes. "Polevat enam sama, kui ennevanasti"


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei tea mis nad 3 sajandit tagasi olid...aga ma ostsin 5+ a tagasi mingid 3 narresilmust, sellist eriti fancyt kus iga võtme küljes on kokku 4 mõõtu ehk siis 3 võtme küljes on kõik mõõdud 8-19. Olen neid ikka kasutanud ka, kuigi mitte nüüd iga viimase kui poldi keeramiseks. Võtmetega juhtunud pole mitte midagi. Mingist "pehmest hiina terasest" nad küll tehtud ei ole

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Nii vähe või palju, kui ma Bahco vidinatega olen kokku puutunud, on olnud suht ok... hinna ja kvaliteedi suhe tundub olevat paigas, kuid tõsisemateks töödeks eelistan "paremaid marke". Natuke jälle teemast mööda aga üllatusin viimati tõsiselt, kui oli torutöödeks kiiresti vaja tellitavat võtit. Meie peres on siiamaani olnud "inglise võti" ja "tsentroinstrument" sõimusõnad aga kui ma nüüd hädas arvasin, et astun mõlema jalaga ning korraga sama reha otsa, siis peale töödega maha saamist hakka või vanu armsaid eelarvamusi ümberhindama... aga see kõik võis olla ka juhus või luul.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

tsentroinstrument teeb selle raha eest, mis asjad maksavad ikka täiesti ületamatu kvaliteediga asju! vähemalt need tööriistad, mis minul olemas on. kõige odavama hiina pasa hinnaga saad tööriista, mis on täiesti kasutatav ja kestab ikka ka reaalselt mõnda aega


Sven.L
Postitusi: 10
Liitunud: 05 Mär 2018, 10:22
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Sven.L »

Vabandage mu võhiklust aga mis asi on tsentroinstrument?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Sven.L kirjutas: 08 Nov 2019, 08:49

Vabandage mu võhiklust aga mis asi on tsentroinstrument?

https://www.centroinstrument.eu/
пожалуйста

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tuuletallaja kirjutas: 07 Nov 2019, 22:13

Meie peres on siiamaani olnud "inglise võti" ja "tsentroinstrument" sõimusõnad aga

Mul on csentroistrumendi tellitav võti (kui tänpe olla, siis isegi kaks), ainuke tellitav võti üldse mida võib tööriistaks nimetada ja mida saab päriselt eesmärgipäraselt kasutada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Sven.L
Postitusi: 10
Liitunud: 05 Mär 2018, 10:22
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Sven.L »

Piipz kirjutas: 08 Nov 2019, 08:52
Sven.L kirjutas: 08 Nov 2019, 08:49

Vabandage mu võhiklust aga mis asi on tsentroinstrument?

https://www.centroinstrument.eu/
пожалуйста

Tänud! Asi selge :wack: :)


SuzuMel
Postitusi: 61
Liitunud: 16 Aug 2011, 08:30
Tsikkel: Suzuki TL1000S
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas SuzuMel »

On keegi sealt midagi tellinud? https://www.kisakone.com/
Vastama nad sealt igatahes ei kipu. :)

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas stev666 »

SuzuMel kirjutas: 08 Nov 2019, 13:08

On keegi sealt midagi tellinud? https://www.kisakone.com/
Vastama nad sealt igatahes ei kipu. :)

Mina olen paar korda. Asjad ilusti kohal ja peoga kleepse ja komme ka alati kaasas olnud..

dr800 2x
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”