Kas kütusemüüjad lihtsalt huijavad, või milleks seda kütuse hinda päevas mitu korda muuta?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kas kütusemüüjad lihtsalt huijavad, või milleks seda kütuse hinda päevas mitu korda muuta?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

claw kirjutas: 28 Nov 2019, 20:10

Mina tean hästi elavaid põllumajandusinimesi ainult selliseid, kes toetuste peal elavad. 100 erinevat skeemi, legaalsed ikka, aga süsteemitamine, et raha saada ja asi toimib. Jagatakse talusid mitmeks, et igale toetust saada ja käiakse reisil kuni tuleb "rendi talunik" asendama jne. Elavad hästi. Tublid inimesed. Osakavad elada hästi. Ilma toetuste või eurorahadeta vms, not so much, ma usun. Vähemalt mitte nii hästi.

Ilma toetusteta saaks paljud ja ilmselt ka need sinu tuttavad hakkama igati hästi,aga siis peaks kõik ilma toetusteta majandama.Eks needki keda mina eelpool mainisin kirjutavad projekte ja sebivad siit sealt. Aga kui elu on selline,siis tuleb nii elada.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”