CO2 pump

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: CO2 pump

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Maaks kirjutas: 03 Dets 2019, 16:53

Vana teema, aga tõstame kõrgemale. Tekkis kah huvi sellise vidina vastu.
Aga läheks multikasutusse: jalgratta rehvid, motika rehv pikemal tripil, siidri/ mahlaankru surve reguleerimine jms. :D
Ühesõnaga huvitaks võimalikult suure ballooniga ja võimalikult universaalne vidin.

Ma sinu konkreetset kasutusjuhtu ei tea aga kas äkki väikemõõduline rehvikompressor poleks alternatiiv?
Sama raha eest saaks ilmselt märkimisväärselt rohkem ja poleks vaja balloonidega jahmerdada. Ostad kaks seadet, ühe sellise, mille torkad tsikli sadula alla ja teise mis kannatab koduses majapidamises kasutada. Alloleval pildi küll lambinäide kodumajapidamisse aga väikese otsimise järel leiad päris asjaliku.

image.png

Tsikli jaoks võtad umbes sellise nagu alloleval pildil on ja võtad kogu selle plastjama ümbert ära - saad päris kompaktse kompressori. See, et need kuhugi ei kõlba pole tõsi, ma olen kord ühed täiesti tossud suure kaubiku rehvid sellega täis pumbanud. Aega läks küll tiba üle tunni aga täis nad said.

image.png


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”