Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

hollow luges kuskilt gdpr lühendit ja arvas, et see sobib teemasse. äkki ajasid lgbtga segamini? seda viimast näeb tõesti igas maailma otsas.
Ja juhul, kui me peaks hakkama id kaardiga autentimist nõudma, siis oleks meil veelgi rohkem võimalusi isikuandmeid koguda, see aga oleks otseselt gdpr-iga seotud. praegusel juhul ma ka ei saa aru, mis tähendab, et gdpr kehtib igal pool. ei kehti.

lühidalt on asi ikkagi selles, et meil oli ka alternatiiv olemas, nagu ühes teises eesti foorumis, kus kõik teemad saadeti nahhui ja pandi sisuliselt viide, et me ei viitsi asjaga tegeleda. mis valguses see oleks asju näidanud?

p.s. fredy ei ole meid isiklikult midagi tegema pannud, ta on nagu kummitus, keda keegi kuskil ei näe ning kes kasutab välisilmaga suhtlemiseks ainult palgatud suuvoodreid. ja ka need suuvoodrid pole ka olukorda rohkem või vähem keeruliseks teinud.
Meie ülesanne on olla erapooletu aga seda on jube raske teha, kui surve on kahepoolne. Üks tahab, et kõik oleks kadunud samas kui teised tahavad, et kõik oleks avalik.

Mude mina olen Fredyt ainult ühe korra näinud ja siis ta seletas Yana Toomile, kuidas tänu ta isale Eestis nii väikesed tsiklite numbrid on.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”