Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Teemaväline
The Lawbreaker kirjutas: 05 Dets 2019, 23:40
hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Lihtsalt mõtlen.... bla bla...

Jube äge oleks kui keegi sind siit foorumist lõpuks eemaldaks, sinu pugemine fredy suunas käis närvidele juba Kristjani teemas.

Aha jaa, ma olen sinuga selles küsimuses ühel meelel: mingil põhjusel ei sobi härra õõnsa toon mulle mitte üks raas. Seda ei saa ajada Fredy mototöökojaga seotud teemade kaela. Isegi LED'i teemas rääkides valgustitest suudab ta tekitada tunde, et kui äkki ta nüüd ründaks kedagi või õhutaks vägivallale, siis saaks ära bännida. No senini pole õnneks läinud.

Meil kahjuks selline ajalooliselt välja kujunenud tava, et loll või ebameeldiv olemisest ei piisa, peab kedagi pidevalt isiklikult verbaalselt või füüsiliselt ründama, süstemaatiliselt solvama, vägivalda õhutama või kutsuma üles seaduserikumisele. Loodame, et ükskord ikka Fortuuna meile naeratab.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”