Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 10:22

Oeh, mingil põhjusel pooltele vastustele pole postitus üles läinud, ei viitsi ka teistkorda neid kirjutada. Advokaadid leiavad ühise puutepunkti eraelu ja kodu puutumatuse ja fredy oü vahel. Samuti info valdaja ja koguja kohapealt ja sellega saab üsna palju kurja teha. Biker.ee ei võida sellega midagi vaid kaotab raha advokaatidele ... ja seda raha neil ei ole.

Kuna algsed teemad on niikuinii kustutatud juba, siis milleks uue teemaga uuesti sitta üles keerutada? Aga no eks te proovige, ma lähen popcorni järgi

Et tuled sorgid kaikaga mesitaru, siis tood popcorni ja vaatad kuda sumiseb ning see järel kukud kriunuma kui püksis ja silma all paiste hakkab minema?

siin oli see teema kaugele unustuste hõlma vajunud, ei arutanud enam ammu keegi kes kellele rohkem tünni tegi või ei tenud, või kes rohkem süüdi on või pole.

Siia kepiga sorkima tulid kõnealuse fännid ja suuvoodrid.
Mis eesmärgiga teavad nad vaid ise. Kui palju nüüd nende kepid haisevad või ei haise saavad samuti ise nuusutada

Nüüd on teema jälle aktuaalne ning unustamine ja uued võimalused tulevikku lükatud.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”