Bike suuremale mehele


Ennukas
Postitusi: 20
Liitunud: 27 Jaan 2012, 23:25
Tsikkel: GSXR 750 k7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bike suuremale mehele

Lugemata postitus Postitas Ennukas »

Rinkale sattusin kunagi kogematta ...Varaderoga...
Järgnes sama eesmärgiga otsing, nagu teema algatajal...
Järgmine suvi möödus Suzu Bandit1200S-il.
Jah, mugav, võimas, kiire ja mahub Sinu eelarvesse.

Siiski, kui eesmärk ringrada põhiliselt, siis nõustun Randeliga.
Vaata rajapill, kus kohe korralik vedrustus ja kus tulevikuks olemas varu...

Olen 196cm ja 120kg. Kolm suve GSXR750 ja neljas algamas. Seni veel käib ratas mehest üle ning kui oleksin neid õppetunde saanud tonnisega, oleksin vist korduvalt väga katki olnud...

Ei ole lihtsamat asja, kui sirgel lahti keerata. Ringrajal aga on ka mõned kurvid...muide ;)

Banditi piiriks tuli vedel ja reguleerimatu vedrustus, Blakud ja Busad on tavasõiduks head, algajale rinkale aga pisut liig.

Suurtel meestel on võimalused:

  • Osta Bemm, S1000RR, hind aga out-of-range
  • Osta KTM RC8, suurele/pikale mugav. Miinuseks aga kallid osad ja B-juppide puudus..
  • Osta laialt levinud rajakondlis bike. Yamu ja Honda levinuimad, Gixxereid samuti piisavalt.. Kawale juppe vähem aga Kawa ise väga hea dünaamikaga.
    Kui plaan rohkem rada sõita kui tänavat, läheb esimesed aastad kogu raha rehvidele ja gondlitele.

Ja peamine- keda kotib, milline sa seal peal välja näed? Tahad olla kiire või ilus?
Mina oma 196cm näen iga ratta otsas koomiline välja, pole see mind takistanud...
Jah, gondli taha peitu ei mahu.. seni aga on minu sekundid kinni kurvi kiiruses, mitte sirgelõpu kiiruses.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”