Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

morse kirjutas: 01 Jaan 2020, 17:07

@urmas66
Eeldusel, et see dokk on vibrakindel jmt, siis on ilmselt ülihea variant kasutada ära klemme, mis on telefoni taga.

Jama on selles, et ma kardan, et sellise kalli lahenduse eluiga on võrreldav Zumo elueaga ainult siis kui sa vahepeal telefoni vahetad... Sellest telefonist, mille ma tellisin, on juba teine versioon ka väljas ning tollel näiteks ei ole enam laadimisklemme...

Niisiis spetsiaalsel dokil on omad plussid ja miinused...

Sinu viidatud dokk on teele kindlasti okei. Aga enduuro puhul pole enam kindel - enne testimist ei saagi teada...

Uuemal Pro2-l(ja vist ühelgi uuemal Kyocera mudelil) ei ole jah klemme ja pole seda tüüpi dokki ka. Vanema Pro ma olekski saanud,aga see oli võrreldes praeguse telefoniga liiga uimane ja ekraani eredus ka pigem kehv. Broditi dokkide miinus ja pluss ongi see, et nad on mudeli põhised.Täpselt sinu telefoni jaoks tehtud asi on ülimugav ja igasugu värinate suhtes super kasutada.Kasutatav ühe käega ehk telefoni san sinna ühe käega ja välja samuti. Samas see osa mida minu lahendusel vahetada vaja ,kui uuema telefoni ostan, maksab ilmselt 25-40€ ehk mitte liiga palju. Muud vidinad sobivad kõik omavahel kokku. Praegune hoidja kannatab kergelt treppis kruusteel täiega anda ja telefon ei värise absoluutselt. Metsateedel on stabiilsus suurepärane.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”