Õhuniiskus on võtmeküsimus

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Õhuniiskus on võtmeküsimus

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Kodus kaks õhuniisutit isegi kuskil keldris. Odavad kärakad, üks üritab mingit digiinfot mulle anda ja automaatikaga aga elu näitab et odavat ei tasu osta kui see huvitab. Külma auru puhuvad aga mõlemad. Kasutan reeglina ainult kui peres on respiratoorsete haiguste kahtlus või sümptomid.

Black kirjutas: 15 Jaan 2020, 04:44

... liiklusrohke tänava poolsesse magamistuppa õhukanalist lekkiva müraga...

Omal ajal vaatasin ka variante ühe tänavapoolse freshi jaoks, ei olnud eriti mingeid variante. Mul pole ka liiklusrohke tänav küll. Aga pakun et see müra on pigem kõrgema sagedusega. Ma üritaks teha poroloonist poolkuid ja neid vaheldumisi külgedele sinna kanalisse panna. Arvestades et kõrged helid tahavad ainult otse liikuda, abiks ikka. Kui sul seal koormatega kallurid või sõelteta chopperid liiguvad on muidugi natuke teine lugu. Siis peab natuke rohkem vaeva nägema.
Aga vaata ka et neid sõelu saab vajadusel kätte ja ära pesta, sinna võib elu tekkida.

Mul vist polegi kodus hügromeetrit. Kasutate digi- või analoogasju?

Ehituspoest ostetud seinakell termo- ja hügromeetriga. Minule täiesti piisab sellest täpsusklassist. Saad sotti küll millal võib jamaks minna.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”