Kap.remont mootorile


Teema algataja
Jalamees
Postitusi: 184
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kap.remont mootorile

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

urmas66 kirjutas: 26 Jaan 2020, 18:38
Spoiler
OldHorseNewTricks kirjutas: 26 Jaan 2020, 16:08
  • kes oskab oma töö aega ja maksumust ette ennustada
  • kes julgeb töö valmides öelda, et see kestab nüüd veel 100K km.

Kui muud punktid ei tekita võib olla raskusi, siis need kaks punkti ei ole isegi sellele,kes äsja on samalaadset mootorit teinud, lihtne välja hõisata.
Vana mootori kapremondil ei ole planeeritavat tööaega ja sellist läbisõidu garantiid ei anna ka keegi terve mõistusega isik.Pigem ei ole üldse mingit garantiid võimalik anda. Sa pead ise meistrit usaldama ja lootma ,et kestab.
Kui sul need punktid jäävad nö töövõtu diili sisse,siis ma ei tea kes selleks üldse võiks soovi avaldada.
Varuosade leidmisega soovitaks ise alustada,sest see võtab ka ilmselt aega,kui neid veel üldse saada on.

Välja kirjutatuna tunduvad need punktid pigem radikaalsena, jah tunnistan. Mõte oli pigem selles et ootaks, et meister on oma töös kindel ja oskab hinnata töö tulemust.
Mul hobiautoga, mis ka 40a vana õnnestus leida sellinne koht kuhu sisseastudes ei pea alati lootma juhusele 50/50 kas õnnestub või mitte ja kust ei saadeta tagasi kuna "see nii vana pill" . Tegemist siis entusiastidega kellel sama hobi ja kelle põhileib ei tule mitte remondist. Lihtsalt head teadmised tehnikast olemas ja asja tehakse pigem kire pärast mitte raha pärast. Muidugi töid väljapoole tehakse ikka raha eest aga seda pigem kulude katteks.
Kindlasti on selliseid teadjaid oskajaid motomaailmas- iseasi on nendega jutule saada.
See, et garantiid ei ole võimalik anda on BS. Olles sobranud lääne hobiauto-motonduse foorumites jääb ikka silma "tegijaid" keda antud ringkonnas respekteeritakse ja kelle tööl on nn kvaliteedi märk.

Mu jutt ei ole kindlasti mitte kohalike ametlike töökodade siunamiseks vaid olen aru saanud, et see on äri ja seal teenitakse raha.

PS. Manualid, parts listid jne endal olemas. Enamus laagreid jne kuluosad saadaval. Tellimise aeg max kuu.
PPS. Heameelega teeks ise kui leiaks nn juhendaja kes vajadusel nõu annab ja väheke kontrollib tehtut.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”