A2 kat 35kw ja piiramine


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: A2 kat 35kw ja piiramine

Lugemata postitus Postitas Lembit »

No mis vahet seal on, kas näitab või ei näita?!?!
A2 lubade tingimusi on sulle juba korduvalt välja toodud: kuni 35 kW ja enne piiramist mitte üle 70 kW.
Kusagil seaduses ei räägita midagi sellest, mis passis kirjas on.

Isegi, kui sa viitad sellele, et "kust mina tean, passis pole kirjas", siis mitteteadmine ei vabasta vastutusest seaduserikkumise korral. Ja seadusepügala järgi on see rikkumine siis sisuliselt "lubadeta sõit"
Kui politsei tahab, siis võib ta ju vabalt VIN numbri järgi tootja esindajalt küsida, kui palju selle konkreetse VIN numbriga oli originaalis kW. Kui lähed võimuesindajatega tülli ka veel kohapeal oma "õigust" taga nõudes, siis ilmselgelt leiavad nad ka päris palju muid võimalusi väljaselgitamaks sinu mootorratta tegelikku võimsust. Ma näiteks olen kuulnud sellisest juhtumist, kus tänaval põie kergendaja sai väite peale: "aga tõestage ära" lisaks trahvile oma uriini DNA analüüsi ka pärast kohtu otsusel kinnimaksta. Küllap mootorrataste võimsuse mõõtmiseks on ka politseil mingi koostööpartner olemas, kui asi sinnani peaks minema ja lõpuks maksad kõik ise kinni.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”