Moto-GPS mobiiltelefoni baasil


morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas morse »

[mention]iSlanderEST[/mention] Njaa. Miskipärast ei ole need lahendused stabiilsed. Zumo kestis 15 aastat ja ma sain ta veel maha müüa ning uus omanik kasutab edasi...

Kavatsen kevadepoole teha oma uurimustöö kohta (mis on tehtud Maci uurimustöö baasil) konkreetse sissekande, kus kirjutan lahti all loetletud kolme katsetatud komplekti plussid, miinused ja hinna. Üritan leida vastuse küsimusele, kas telefoniga navimine saab olla sama hea või parem kui Zumoga...

Komplekt 1 (Enda rattal)

  • Juhtmevaba Hondo hoidja (USA)

  • Kyocera Duraforce Pro 2 (USAst, sest väga raske on leida kõigile motonavi nõuetele vastavat telefoni, millel juhtmevaba laadimine ja sobiv nupuasetus Hondo hoidjale)

Komplekt 2 (müüsin juba maha aga annan tulevikus tagasisidet)

  • Broditi klemmidega laadija Rootsist (mu raudne eesmärk oli lahti saada laadimisjuhtmest)

  • Kyocera Duraforce Pro 1 USAst (ainuke motonavi nõuetele vastava telefon, millel taga laadimisklemmid ja saadaval sobiv dokk)

Komplekt 3 (minu vana komplekt - hea võrdlusbaas, kuna kogemus 2 aastat ja hind teistest kordades odavam)

  • RAM X-grip Eestist

  • Samsungi mitteveekindel odavtelefon Eestist

  • erinevad juhtmega USB laadijad



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”