Suur pistiku- ja juhtmeteema

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02
iSlanderEST kirjutas: 19 Veebr 2020, 12:11

Jah. Üliõhuke. Muidugi võib olla, et USB on lahti tulnud gondlis sees. Eks nädalavahetusel ole näha.

Minu jaoks on selle konkreetse lahenduse nõrgaks kohaks laadija küljes olev juhe, see on liiga peenike selleks, et tõsisele väärkasutusele vastu pidada. Peab vaatama, kas õnnestub see lahti koukida ja midagi isasemat asemele panna. Ühenduse otsa osas olen kaalunud, et äkki annaks see USB ots asendada millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mul on USB ots laadija punnis juba üle 6a olnud ja siiani töötavad kõik pesad. Ma olen paar keerdu teipi peale keeranud,et juhuslikult välja ei põruks. Saab alati lahti ja uuesti kinni panna. Kõik ühendused toodud istme alla,et plastiku all ei peaks midagi tegema,kui vajadus tekib.
Kui juhe on liiga nõrga kestaga saab seda ju lisada erinevate rüüside näol. Õhukese termokahanevaga saad vägagi tugevaks. Peaasi,et üle ei kuumuta,siis säilib elastsus ka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”