Suur pistiku- ja juhtmeteema

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Jesper kirjutas: 20 Veebr 2020, 00:59
Macintosh kirjutas: 19 Veebr 2020, 13:02

millegi tõsisemaltvõetavamaga.

Mitte paha pärast, aga selle AMP-i või Superseali vms käki tõsiseltvõetavus on umbes sarnane 90ndatel müüdud veekindlate käekellade omaga - vett sisse laseb, aga välja tõesti mitte :wack: Pigem juba stock USB, see on tegelikult ikka väga hästi projekteeritud pistikühendus, lihtsalt juhe on kuluosa.

Kui toitepistikutega päriselt lõpuni minna ei taha, stiilis Deutsch vms, siis see tavaline odav valge klemmihoidja on way parem lahendus - vesi võib küll korraks sisse saada, aga kuivab ka kohe jälle ära. Ma endurokat uputan ikka suht regulaarselt, aga siiani null probleemi, pistikusse tagaküljelt sisenenud Lõuna-Eesti savi toimib päris hea veetõkkena :)

Sul on õigus. Kusjuures mõtlesin ma ka ise korraks nii ja otsustasin mingil arusaamatul põhjusel, et Superseal oleks siiski parem.

USB häda on selles, et see võib hakata sadul all "lahti ronima". See konkreetne laadija millest me räägime on tootja väitel veekindel (ma kalduks pigem arvama, et pritsmekindel/niiskuskindel) ja seadmest tuleb välja juhe, mille otsas USB-A. Minu jaoks on kaks nõrka kohta:
a) juhe on tõsiseltvõetavuse jaoks liiga peenike, läheb varem või hiljem katki
b) usb ots sadula all pole kindel vaid võib lahti tulla, muidugi annab sinna mingi kummirõngaga lahenduse arendada, mis pistikut pesasse surub aga otstarbekam oleks mingi pistik panna.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”