Suur pistiku- ja juhtmeteema

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2293
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 252 korda
Tänatud: 615 korda

Re: Suur pistiku- ja juhtmeteema

Lugemata postitus Postitas Jesper »

A millised need spetsiaalsed tangid on, st mis maksavad, kust saab jne? Minul läksid ilusti kõige tavalisemate krimpimistangide vahele, mis pmst igas piimapoes müügil on: https://www.oomipood.ee/product/vtnct_i ... d?q=tangid , anoh ega ma liiga pikalt ei süvenenud kui aus olla. Pistikud tellisin siit: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... connectors , ei tundu nagu liiga "ali", samas muidugi mina neid peenema rahva salakohti ei tea, kust läbi "vahendamise" ükssarviku karvu pudeneb :D

Mulle endale meeldivad need: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... tors-2-8mm , Twinil on need igal pool standardis ja noh pidasid enamus veerand sajandit vastu, enne kui ma paar aastat tagasi sealt üle käisin ja suure osa klemme välja vahetasin.

Täiendus: krt ongi erinevad tangid välja mõeldud jah: https://www.vehiclewiringproducts.co.uk ... earch=TT77. Noh, siis pilt selge :)

Viimati muutis Jesper, 20 Veebr 2020, 14:23, muudetud 1 kord kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”