Kas palganumbrid peaksid olema avalikud?

Kasutaja avatar

and
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Okt 2016, 15:37
Tsikkel: Warrior
Asukoht: Tallinn-Viimsi
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Kas palganumbrid peaksid olema avalikud?

Lugemata postitus Postitas and »

urmas66 kirjutas: 29 Veebr 2020, 09:33
Spoiler

Ma olen juba aastaid kuulutanud tööpakkumisi CV-keskuses ja pole kordagi palka üles pannud.Pole selle pärast ükski töötaja värbamata jäänud. Isegi telefoni teel igale helistajale ei ütle palgast midagi. Palgast räägime siis kui oled välja valitud ja vestlusele kutsustud. Esiteks on õige palganumbri ilmutamisel(meil oma sektoris ilmselt kõrgemas otsas) terve rida tegelasi(potensiaalselt häid töötajaid), kes on valmis tulema. Kui tulevad ja osutuvad valituks,siis minnakse oma endist tööandjat peetima,et see palka tõstaks ja üldjuhul töökoht jääbki vahetamata. Mina olen seega kulutanud mitu päeva asjaga tegelemiseks ja keegi ,kes oleks olnud valmis tulema(aga polnud näiteks piisavat kogemust) on kõrvale heidetud.

Ma usun, et kindlasti on jätnud päris mitu asjalikku kanditaati selle varjamise pärast tulemata.

Ja sa ei leia, et kui nüüd mõni mees käib sinu juures kohtumistel ja raiskab mitu päeva ja siis selgub, et sinu arusaam konkurentsi võimelisest palgast on tema arusaamast väga erinev, ei ole lüpsta saanud?

Kui ta eks tööandja ongi nõus ta ikkagi üle ostma, siis järelikult ju konkurents toimib. See millest sina räägid, on püüd ikka alamaksta.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”