Kas palganumbrid peaksid olema avalikud?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 1252 korda
Tänatud: 281 korda

Re: Kas palganumbrid peaksid olema avalikud?

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 01 Mär 2020, 00:22

and kirjutas:
29 Veebr 2020, 19:27
Spoiler
Näita
urmas66 kirjutas:
29 Veebr 2020, 09:33

Ma olen juba aastaid kuulutanud tööpakkumisi CV-keskuses ja pole kordagi palka üles pannud.Pole selle pärast ükski töötaja värbamata jäänud. Isegi telefoni teel igale helistajale ei ütle palgast midagi. Palgast räägime siis kui oled välja valitud ja vestlusele kutsustud. Esiteks on õige palganumbri ilmutamisel(meil oma sektoris ilmselt kõrgemas otsas) terve rida tegelasi(potensiaalselt häid töötajaid), kes on valmis tulema. Kui tulevad ja osutuvad valituks,siis minnakse oma endist tööandjat peetima,et see palka tõstaks ja üldjuhul töökoht jääbki vahetamata. Mina olen seega kulutanud mitu päeva asjaga tegelemiseks ja keegi ,kes oleks olnud valmis tulema(aga polnud näiteks piisavat kogemust) on kõrvale heidetud.

Ma usun, et kindlasti on jätnud päris mitu asjalikku kanditaati selle varjamise pärast tulemata.

Ja sa ei leia, et kui nüüd mõni mees käib sinu juures kohtumistel ja raiskab mitu päeva ja siis selgub, et sinu arusaam konkurentsi võimelisest palgast on tema arusaamast väga erinev, ei ole lüpsta saanud?

Kui ta eks tööandja ongi nõus ta ikkagi üle ostma, siis järelikult ju konkurents toimib. See millest sina räägid, on püüd ikka alamaksta.

Ei ole kedagi puudu jäänud ja me üldse väga harva kuulutame. Kaadrid meil ei voola. Kui nüüd minu teksti uuesti läbi loed,siis paned tähele,et meil sektori tipus ,mitte teises otsas palgad :mrgreen:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Vaba teema”