Kas palganumbrid peaksid olema avalikud?

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kas palganumbrid peaksid olema avalikud?

Lugemata postitus Postitas claw »

softail84 kirjutas: 03 Mär 2020, 02:47

Milleks??? Ma elan maailmas, kus mul on äärmusest äärmusesse kolm väikest ettevõtet, mis opereerivad kenasti. Lihtne näide, miks ma pean õppima süüa tegema kui mul on kokk osanik, kes seda oskab ja kes sellest aru saab (see oli näide, sest sellest maailmast tean ma rohkem kui keskmine kokk) milleks ma pean õppima arvutama ja leiutama, kui mul on selleks pädev inimene, kes ütleb, et tee seda ja ära seda tee, seda saab maha kanda ja seda ei saa? Päriselt keegi täna mõtleb, et edukas on see, kes kõike ise teab??? Ei ole, edukas on see, kes enda ümber koondab inimesed, kes asjadest teavad ja sina saad keskenduda sellele, millest sina tead.
Lihtne näide tsiklimaailmast, tellisin omale ratta, mis on igasuguse sõiduergonoomika ja loogika vastane, 360 tagarattaga jne, ma ei hakanud seda ise välja mõtlema vaid lasin selle ehitada inimestel, kes on 20+ aastaid neid ehitanud, ehkki jube cool oleks rusikaga rinda taguda, ise tegin. Milleks? Elu on nii fcking lühike, et kui sul on midagi vaja ja see on kellegi teise spetsiifika, siis lase tal seda teha ja ole õnnelik tehes neid asju, mida sa ise teed ja oskad. Mind absull ei koti, kuidas mu auto 5.7 ehitati nii, et see silinreid välja lülitab jne, mind kotib see, et kui mul on autot vaja, siis see töötab ja mul on hea sellega sõita, mõni mees oleks muidugi tahtnud õpetama minna kuidas neid asju seal kapotti all teha, aga taas, MILLEKS?

Mingi sisuline point ka tuleb või tahtsid lihtsalt ära mainida, kui "america" sa ikka oled ja milline "moutour" sul on?



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”