Uus(2020) piduritest ülevaatusel → Re: Kuidas sõita mootorrattaga liikluses kiiresti ja ohutult


Holms
Postitusi: 308
Liitunud: 06 Apr 2006, 13:42
Tsikkel: VN 1500 MS
Asukoht: Mulgimaa
Tänatud: 1 kord

Re: Kuidas sõita mootorrattaga liikluses kiiresti ja ohutult

Lugemata postitus Postitas Holms »

Seda pidurdamise testi on ikka enne ka tehtud (ma vist vähemalt viimased 5 aastat) aga kui varemalt ütles ülevaataja, et võta vähemalt 30 km/h sisse, siis nüüd lisandus see kiiruse fikseerimise nüanss. alternatiiv, ja minu arust parem oleks rullikute variant. Arvan nii, sest olen pidanud tegema seda piduritesti nii lahtise peenkillustikuga kaetud asfaldil kui ka külgepidi kaldus tee peal. Häda selles, et neil pole enamasti selleks spets platsi kohandatud. Visatakse paar torbikut maha, et siin hakka pidurdama ja siin pead pidama saama ning võimle siis loikude, aukude ja pargitud sõidukite vahel. Viimased 2 korda on see piduritesti rada maha märgitud ülevaatuspunkti sissesõidu juurde, et kaamera ikka näeks, nagu öeldi. Kui tagapiduri testis saba piki kallakut loha pani, ehmatas ülevaatuse vanamehe ära küll aga sellest oli vist veidi abi ka. Kui enne tundus, et seekord jääb tempel summutil puuduva e-märgistuse tõttu ära (häälel polnud viga midagi, see sai enne ära summutatud), siis peale seda piduritesti lõpetas ta kähku ülevaatuse ära ja sain vaid noomida, et tee järgmiseks korraks korda.



Loom kõnnib, mees sõidab
IZ->...->VX 800..->VN 1500 MS

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”